اخبار

ستاد برگزاری مراسم هفته تعاون در زنجان آغاز به کار کرد

ستاد برگزاری مراسم هفته تعاون در زنجان آغاز به کار کرد
ستاد برگزاری مراسم هفته تعاون در استان زنجان، با برپایی نخستین جلسه خود رسماً آغاز به کار کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون زنجان، در این جلسه که با حضور مدیرکل و روسای ادارات و واحدهای تعاون زنجان برگزار شده بود، بر فرصت مناسب هفته تعاون جهت رونمایی از دیگر توانمندی‌های بخش تعاون، اشاعه فرهنگ تعاون و تشویق و ترغیب تعاونگران تاکید شد.

ارتقا کمی و کیفی برنامه‌های سال گذشته، احصاء برنامه‌های سال گذشته وتعین میزان  اثرگذاری آنها و تاکید بر اجرای برنامه‌هایی با هزینه کم و اثرگذاری بیشتر و همچنین برنامه‌ریزی جهت اجرای سیاست‌ها و برنامه‌های اجرایی هفته تعاون توسط روابط عمومی و اداره تحقیقات، آموزش و ترویج و سایر ادارات، از دیگر مصوبات در این جلسه بود.

همچنین مقرر شد موارد ابتکاری برنامه‌های سال گذشته که دارای اثرگذاری مطلوب و هزینه کم بودند به وزارت تعاون پیشنهاد شود، غباروبی و عطرافشانی مزار شهدا به همراه تعاونگران استان، تجلیل از تعاونگران جوان، تجلیل از تعاونگران پیشکسوت و همچنین تجلیل از تعاونگران ایثارگر از جمله برنامه‌های پیشنهادی بود.

انتشار کتابچه ترویجی با موضوع تعاونی‌های موفق و فرایندی که منجر به موفقیت و برتر شدن تعاونی شده است و همچنین تقدیر از همکاران بازنشسته یا همکارانی که نقش به سزایی در توسعه تعاون داشته‌اند، دیگر تصمیمات و مصوباتی بودند که در نخستین جلسه ستاد هفته تعاون به تصویب اعضا رسید.

گفتنی است از 13 شهریور لغایت 19 شهریور به نام هفته تعاون نامگذاری شده است

 

۳۰ تیر ۱۳۸۹ ۰۹:۰۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید