اخبار

بخش خدمات درمانی تامین اجتماعی در زنجان با کمبود نیرو مواجه است

بخش خدمات درمانی تامین اجتماعی در زنجان با کمبود نیرو مواجه است
مدیر درمان تامین اجتماعی زنجان با اشاره با اینکه از جمله برنامه‌های پیش بینی شده برای امسال ارائه خدمات با کیفیت برای بیماران است گفت: در این زمینه با مشکلات کمبود نیروی انسانی مواجه هستیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان  علی محمدی در جلسه شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه 20 درصد از خدمات مستقیم مجموعه درمانی را تامین اجتماعی ارائه می‌کند اظهار داشت: افزایش کمی و کیفی  خدمات ارائه شده به جامعه هدف نیازمند افزایش نیروی انسانی است.

وی به تعداد بیمارستانهای تامین اجتماعی استان اشاره کرد و افزود: در حال حاضر سازمان تامین اجتماعی دو بیمارستان با 210 تختخواب در شهرستانهای زنجان و ابهر دارد.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان با تاکید بر اینکه 4 مرکز درمانی متعلق به تامین اجتماعی در استان مستقر است عنوان کرد: این مراکز در شهرستانهای زنجان، ابهر، خرمدره و قیدار قرار دارند.

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته حدود 820 هزار نفر از خدمات سرپایی تامین اجتماعی در استان بهره‌مند شده‌اند، بیان کرد: در سال 94، 10 هزار و 100 مورد عمل جراحی انجام شده است.

محمدی با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی خدمات قابل توجهی در بخش درمان به بیماران ارائه می‌کند، تصریح کرد: تامین اجتماعی به عنوان دومین تولیدکننده درمان و نخستین خریدار درمان در کشور محسوب می‌شود.

وی به میزان پرداختی‌هایی که به بیمه شدگان ارائه شده است اشاره کرد و یادآور شد: یک هزار و 500 میلیارد ریال بابت ارائه خدمات به بیمه شدگان پرداخت شد.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان خاطرنشان کرد: ارتقا و توسعه کمی و کیفی خدمات ارائه شده به بیمه شدگان و غیر بیمه شده‌های تامین اجتماعی در دستور کار قرار دارد.

 

۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید