اخبار

۱۰۰ درصد جمعیت زنجان تحت پوشش بیمه سلامت قرار گرفتند

۱۰۰ درصد جمعیت زنجان تحت پوشش بیمه سلامت قرار گرفتند
مدیرکل بیمه سلامت زنجان با اشاره به اینکه ۱۰۰ درصد جمعیت استان تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارند گفت: در ۵ پیشخوان ثبت نامها انجام می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان  مجید صادقی در جلسه شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه موضوع همپوشانی بیمه‌ها باید تعیین تکلیف شود اظهار داشت: مشکلات همپوشانی بیمه‌ها در ثبت نام بیمه سلامت همگانی بیشتر خود را نشان می‌دهد.

وی با تاکید بر اینکه در برنامه ششم توسعه مشکلات ناشی از همپوشانی بیمه‌ها باید در نظر گرفته شود، ابراز کرد: تامین منابع مالی پایدار برای حمایت از بیمه‌ها نیز باید در برنامه ششم توسعه مد نظر قرار گیرد.

مدیرکل بیمه سلامت استان زنجان به ضرورت تعیین تکلیف پرونده الکترونیک بیمه سلامت و غیره اشاره کرد و افزود: در حال حاضر 100 درصد جمعیت استان تحت پوشش بیمه سلامت قرار گرفته‌اند.

وی ضمن گلایه مندی از عدم تصویب و ابلاغ تعرفه‌های جدید تصریح کرد: این امر سبب بروز تخلفاتی در حوزه بیمه سلامت شده است.

صادقی خاطرنشان کرد: شورای عالی بیمه در کمترین زمان ممکن به منظور جلوگیری از افزایش تخلفات باید تعرفه‌های جدید را تصویب و اعلام کند.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته یکی از بحرانی‌ترین شرایط کاری را در بخش مالی داشتیم، عنوان کرد: سال 94 فقط  یک هزار و 100 میلیارد ریال گردش مالی به ثبت رسید.

مدیرکل بیمه سلامت استان زنجان به میزان گردش مالی امسال اشاره کرد و یادآور شد: از ابتدای سال تاکنون یک هزار و 700 میلیارد ریال گردش مالی گزارش شده است که شرایط خوبی نسبت به سال گذشته داریم‌.

 

۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید