اخبار

تشکیل دومین جلسه کارگروه توسعه روستایی و عشایری استان زنجان در سال 95

تشکیل دومین جلسه کارگروه توسعه روستایی و عشایری استان زنجان در سال 95
مدیر کل اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: دومین جلسه کارگروه توسعه روستایی و عشایری استان زنجان در سال 95 به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و مدیران دستگاه های اجرایی استان عضو کارگروه تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی ضمن ارائه برنامه عملیاتی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان ، بسط و گسترش مشاغل خانگی در روستاها و ایجاد بازارچه های محلی فروش محصولات مشاغل خانگی را در رشد و توسعه اقتصادی روستا ها و رفع بیکاری جوانان متقاضی کار در این مناطق ضروری اعلام کرد.

وی به وجود تعامل و همکاری با اداره کل فنی و حرفه ای استان در شناسایی نیاز بازار و تدوین استاندارد های آموزشی و ارایه آموزش های بازار محور در مناطق روستایی اشاره کرده و اضافه نمود حسب برنامه ریزی های اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و مسئول کمیته مهارت آموزی استان مقرر گردیده 452 هزار نفر ساعت آموزش در مناطق روستایی به مرحله اجرا در آید.

 در این جلسه هر یک از دستگاه های اجرایی ذیربط برنامه عملیاتی خود برای اجرا در سال جاری را ارایه نموده و تلاش همه دستگاه های اجرایی برای تحقق اهداف مورد انتظار کمیته سال جاری مورد تاکید قرار گرفت.

 

۱۷ خرداد ۱۳۹۵ ۱۴:۳۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید