اخبار

سرپرست جدید واحد هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان سلطانیه معرفی شد.

سرپرست جدید واحد هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان سلطانیه معرفی شد.
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید واحد هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان سلطانیه با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و فرماندار شهرستان سلطانیه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی در این مراسم ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان اظهار داشت شهرستان سلطانیه به دلیل نزدیکی به مرکز استان و دارای مزیت های فراوان منطقه ای و جاذبه های توریستی از اهمیت فوق العاده ای برخوردار بوده و نیاز به توجه خاص مسئولین برای رفع موانع موجود در مسیر رشد و توسعه شهرستان داشته و به لحاظ همین اهمیت بوده که پس از شهرستان شدن سلطانیه اداره کل نسبت به استقرار واحد تعاون، کار و رفاه اجتماعی در منطقه اقدام نموده تا پاسخ گوی نیازمندی های مردم در حوزه تعاون، کار، رفاه و تامین اجتماعی بوده باشد.

وی بر لزوم استقرار بخش های مختلف در واحد تعاون، کار و رفاه اجتماعی از جمله هیات تشخیص، بیمه بیکاری و تعاون بصورت فعالانه تاکید نموده و از سرپرست جدید واحد هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان سلطانیه درخواست نموده نسبت به پی گیری موارد یاد شده از مرکز استان و گسترش خدمات آن واحد به مخاطبین و مراجعین اقدام نمایند.

خالقی فرماندار شهرستان سلطانیه نیز با اشاره به لزوم استقرار ادارات مختلف در حوزه شهرستان تازه تاسیس سلطانیه برای خدمات به مردم تاکید نموده و به لحاظ موقعیت خاص این شهرستان افق روشنی را برای شهرستان ترسیم نموده و خواستار توجه بیشتر مسئولین برای رفع موانع موجود در مسیر رشد و توسعه شهرستان سلطانیه شدند.

در خاتمه این مراسم از زحمات محمدی تشکر و یعقوب بیگلر به عنوان سرپرست جدید واحد هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان سلطانیه معرفی شد.

۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید