اخبار

برگزاری جشنواره آش در ایام ماه مبارک رمضان در زنجان

برگزاری جشنواره آش در ایام ماه مبارک رمضان در زنجان
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری جشنواره آش در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان رسول احدی گفت:در راستای اجرای برنامه های توانمند سازی زنان سرپرست خانوار تحت پوشش سازمانهای حمایتی ،در نظر است جشنواره ای تحت عنوان جشنواره آش در ایام ماه مبارک رمضان  در محل کارخانه کبریت زنجان در 24 و 25 ماه مبارک رمضان برگزار گردد.

وی با تاکید براینکه علاوه بر زنان بی سرپرست و افراد تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد ،کلیه افراد علاقمند با هماهنگی دبیرخانه جشنواره نیز می توانند در این برنامه شرکت کنند اظهارداشت:  از زنان بی سرپرست و یا بد سرپرست و افراد تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد هیچ هزینه ای درقبال اختصاص غرفه دریافت نمی گردد وهمچنین به نفرات برتر این جشنواره جوایزی اهداء خواهد شد.

احدی همچنین از مشارکت اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان ،سازمان فنی و حرفه ای استان،کمیته امداد امام خمینی (ره)،سازمان بهزیستی استان،سازمان میراث فرهنگی و گردشگری،شرکت شیر پگاه،شهرداری زنجان،آموزشگاه صنایع غذایی شاتوت و صندوق کارآفرینی امید خبر داد.

وی ادامه داد:برگزاری با کیفیت جشنواره می تواند به عنوان یک الگوی موفق در سایر شهرهای استان و حتی کشور قابلیت اجرایی پیدا کند.

در ادامه مقدم مدیر آموزشگاه صنایع غذایی شاتوت به توضیح طرح خود پرداخته و اظهار کرد:این طرح به مناسبت ایام ماه مبارک رمضان و اهمیت کار خیر جمعی حسب تأکیدات بزرگان و آموزه های دینی در این ایام مبارک و نیز در سایر مناسبت های مختلف ملی و مذهبی در طول سال به عنوان یک سنت حسنه و کار پایا و ماندگار قابل اجرا می باشد.

 

 

۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید