اخبار

ثبت نام کارآفرینان برای شرکت در یازدهمین جشنواره امتنان تا آخر تیر ادامه دارد

ثبت نام کارآفرینان برای شرکت در یازدهمین جشنواره امتنان تا آخر تیر ادامه دارد
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان گفت: ثبت نام کارآفرینان برای شرکت در یازدهمین جشنواره استانی امتنان از کارآفرینان برتر، تا آخر تیر سال جاری ادامه دارد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان رسول احدی  افزود: ثبت نام از کارآفرینان استان، از 16 اردیبهشت شروع شده و تا پایان روز 31 تیر سال جاری ادامه دارد.
احدی هدف از برگزاری جشنواره های کارآفرینی را اشاعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی، تاکید بر خلاقیت و نوآوری در کسب و کار، ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه های اقتصادی صنعت، خدمات و کشاورزی، توسعه کسب و کارهای کارآفرینانه برشمرد.
وی با بیان اینکه معرفی کارآفرینان برتر به جامعه به عنوان الگوهای موفق در ترغیب و تشویق جوانان و دانش آموختگان دانشگاهی برای انجام فعالیت های کارآفرینانه نقش بسزایی دارد، اظهار کرد: برگزاری جشنواره تجلیل و امتنان از کارآفرینان در راستای منویات رهبر معظم انقلاب در جهت تقویت خودباوری، روحیه کار جمعی، ابتکار و اهتمام به ارتقای کیفیت تولید است.
وی افزود: تمامی صاحبان کسب و کار دارای نوآوری و خلاقیت می توانند در مهلت اعلام شده به آدرس اینترنتیwww.karafarinanebartar.irمراجعه و نسبت به ثبت نام و تکمیل فرم ها و ارسال مستندات اقدام کنند.
احدی اضافه کرد: از سه بخش اقتصادی صنعت، کشاورزی و خدمات، کارآفرینان برتر استانی انتخاب و به جشنواره ملی معرفی می شوند.

 

۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید