اخبار

سومین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان زنجان برگزار شد

سومین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان زنجان برگزار شد
مدیر کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری سومین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان زنجان با حضور انصاری استاندار زنجان و مدیران عضو شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان خبر داد.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ضمن ارائه گزارشی از روند اجرای طرح پیمایش ملی خشونت، نشاط و سرمایه اجتماعی ویژه کار و تولید مربوط به استان زنجان که در سال 1394 توسط حوزه معاونت امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان انجام گرفت به تشریح طرح ملی پیشگیری از مصرف مواد مخدر در جامعه کار و تولید (کاج) پرداخت.

وی تصریح کرد: ستاد مبارزه با مواد مخدر به پیشنهاد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برنامه ای را در شورای پژوهش و مطالعات تصویب کرده است که با همکاری معاونت اجتماعی سازمان بهزیستی و مشاوره فنی و موسسه ملی تحقیقات سلامت جمهوری اسلامی ایران اجرا می شود. مجری سازمانی این طرح اداره کل امور اجتماعی معاونت فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می باشد این برنامه به دلیل اینکه کار بست مطالعه شیوع شناسی اعتیاد در جامعه کار و تولید است که به نام طرح کاج نامیده شده است.

غریوی در خاتمه از تمامی دستگاه های عضو ستاد مخصوصا دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان درخواست نمود همکاری و مساعدت لازم را برای اجرای طرح در استان داشته باشند.

 

۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۳:۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید