اخبار

برگزاری اولین جلسه کمیته آموزش و پژوهش اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان

برگزاری اولین جلسه کمیته آموزش و پژوهش اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان
رئیس اداره پایداری مشاغل و بیمه بیکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: اولین جلسه کمیته آموزش و پژوهش اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با هدف بررسی و ارزیابی نتایج طرح پژوهشی (بررسی مشکلات بنگاه های اقتصادی استان و ارایه راهکارهای برون رفت از وضعیت موجود با هدف حفظ اشتغال موجود) برگزار شد.

     به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان و رئیس کمیته درابتدای جلسه ، ضمن تقدیر و تشکر از مجری پژوهش و اعضای کمیته، تشکیل این جلسه را بسیار مفید و مؤثر ارزیابی کرد و اظهار داشت که انتظار می رود نتایج این طرح پژوهشی در تصمیم گیری های استانی بویژه در جلسات کارگروه اشتغال استان و کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید راهگشا و مفید باشد. غریوی در تکمیل صحبت های اعضا و غنی شدن طرح، نکاتی را نیز مطرح کرد.

در ادامه سجاد اوجاقلو رئیس اداره پایداری مشاغل و بیمه بیکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان و دبیر کمیته، فرایند انجام طرح پژوهشی فوق را گزارش نمود.

 وی با توضیح اینکه واحدهای تولیدی و بنگاه های اقتصادی استان در چند سال اخیر با مشکلات عدیده ای مواجه هستند، اظهار کرد که شناسایی این مشکلات و ارائه راهکارهای برون رفت از این وضعیت با هدف حفظ اشتغال موجود ، ضرورت انجام تحقیق در این خصوص را نشان می دهد.

 اجاقلو اضافه کرد که موضوع پژوهش، ابتدا در سامانه سمات ثبت و سپس تأیید گردید و در راستای اجرای صحیح آیین نامه اجرای طرح های پژوهشی دستگاه های اجرایی( موضوع نحوه هزینه کرد یک درصد اعتبارات پژوهشی) قرارداد طرح پژوهشی بین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی(کارفرما) و  دانشگاه زنجان (دستگاه پژوهشی) منعقد گردید که پس از طی مراحل قانونی، مجری (آقای فخر فاطمی) طرح پژوهشی را تحت نظارت یکی از اعضای کمیته آموزش و پژوهش این اداره کل، به انجام رساند.

 این جلسه با هدف بررسی و ارزیابی نتایج این طرح پژوهشی و میزان برآورده شدن انتظارات کارفرما  (اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان) و محقق شدن اهداف تعیین شده پژوهش، برگزار گردید.

پس از توضیحات دبیر کمیته، مجری پژوهش فخر فاطمی به ارائه گزارش طرح پژوهشی پرداخت و در پایان جلسه با تقدیم لوح تقدیر توسط رئیس کمیته به اعضای کمیته آموزش و پژوهش به پایان رسید. 

 

۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید