اخبار

حمایت از تولید داخلی حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی است

حمایت از تولید داخلی حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی است
رئیس اتاق بازرگانی استان زنجان با بیان اینکه تکیه بر توان تولید داخلی می‌تواند به خودی خود اقتصاد کشور و استان را رونق بخشد گفت: حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی مدنظر مقام معظم رهبری می‌تواند ما را به سمت رونق و توسعه اقتصادی سوق دهد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان  غلامحسین جمیلی در نشست همایش قرآن و کسب و کار در جمع کارآفرینان، تعاونگران، صاحبان صنایع و اصناف استان اظهار داشت: معتقدیم هر جا که کسب و کار خود را در مسیر شریعت اسلام، آموزه‌های دینی، مبنای قوانین و قواعد قرآن کریم به پیش بردیم شاهد دستاوردهای درخشان و شاخصی در حوزه اقتصاد و تولید بودیم.

وی تصریح کرد: بر تمامی کارشناسان و دست‌اندرکاران عرصه تولید و اقتصاد، الگوهای برتر اقتصادی منطبق بر مفاهیم قرآنی است.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان با بیان اینکه در کسب و کارهای اقتصادی باید به آیات قرآن کریم و سیره ائمه اطهار(ع) توجه جدی داشته باشیم از فعالان اقتصادی خواست تا در این زمینه نگاه عمیقی به حوزه تولید داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: فعالان اقتصادی و تجار برای ورود به بازارهای بین‌المللی باید با اصول بازاریابی و تولید محصول در راستای ذائقه مشتریان هدف در بازارهای مدنظر آشنایی کافی داشته باشند.

جمیلی با تاکید بر لزوم تولید محصولات با قدرت رقابت‌پذیری بالا عنوان کرد: اگر تولیدکنندگان در تولید محصولات خود علاوه بر کمیت به کیفیت نیز توجه کنند به طور قطع می‌توانند در بازارهای بین‌المللی موفق‌تر عمل کرده و برند ایران را جهانی کنند.

وی با بیان اینکه تکیه بر توان تولید داخلی می‌تواند به خودی خود اقتصاد کشور و استان زنجان را رونق بخشد تصریح کرد: حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی مدنظر مقام معظم رهبری می‌تواند ما را به سمت رونق و توسعه اقتصادی سوق دهد.

 

۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۳:۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید