اخبار

اعطای 7 میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان اشتغال در خرم‎دره

اعطای 7 میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان اشتغال در خرم‎دره
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان خرم‎دره گفت: طی سال گذشته بیش از 7 میلیارد ریال تسهیلات در حوزه اشتغال به متقاضیان پرداخته شده است.

 

رحیم جعفری اظهار کرد: کمیته اشتغال در شهرستان خرم‌دره در راستای توسعه اقتصادی و اجتماعی و ایجاد اشتغال پایدار و حمایت از طرحهای اشتغالزا تشکیل شده است.

وی با اشاره به اینکه طی سالهای گذشته تلاشهای بسیاری در زمینه ترغیب و جذب سرمایهگذار در شهرستان خرمدره صورت گرفته است، تصریح کرد: همچنین فعالیتهای فرهنگی در راستای تغییر فرهنگ موجود کار و القای خود باوری و توانمندسازی ظرفیت‌های بومی و منطقه‌ای انجام شده است.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان خرمدره محدود بودن اعتبارات را یکی از مشکلات موجود اعلام کرد و افزود: طی سال گذشته حدود 7 میلیارد و 240 میلیون ریال تسهیلات در حوزه اشتغال به متقاضیان در سطح شهرستان پرداخته شده است.

وی با تاکید بر اینکه پرداخت تسهیلات در سال جاری نیز ادامه دارد، یادآور شد: بر اساس برآوردها و پیش‌بینی‌های به عمل آمده در سال جاری نیز پذیرش و تکمیل پروندهها انجام خواهد شد.

جعفری به پرداخت 6 میلیارد ریال تسهیلات در شش ماه نخست سال جاری به متقاضیان این تسهیلات در شهرستان خرم‌دره اشاره کرد و ادامه داد: همچنین تسهیلاتی توسط برخی از سازمانها و ادارات همچون کمیته امداد امام خمینی، سازمان بهزیستی و ... به افراد زیر پوشش و جامعه هدف خود نیز در شهرستان خرمدره پرداخت خواهد شد.

 

۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۳:۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید