اخبار

برگزاری سومین جلسه شورای هماهنگی ادارات و دستگاههای تابعه اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان

برگزاری سومین جلسه شورای هماهنگی ادارات و دستگاههای تابعه اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: سومین جلسه شورای هماهنگی ادارات و دستگاههای تابعه اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان ،مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان هدف اصلی این جلسه را ساماندهی اوقات فراغت کارکنان و فرزندان آنان را با هماهنگی و همکاری اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان و دستگاههای تابعه و سازمان ورزش و جوانان استان زنجان عنوان کرد.

احمد غریوی بابیان اینکه مجموعه ورزشی کارگران در اختیار اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی قرار دارد گفت:با برنامه ریزی صحیح و منظم می توان از ظرفیت های این مجموعه ورزشی که در شهرستانهای استان نیز این امکانات وجود دارند برای اوقات فراغت نوجوانان و جوانان مخصوصاً فرزندان کارکنان ادارات استان ساماندهیواستفاده کرد.

در ادامه مدیر کل ورزش وجوانان استان از عدم تعریف اوقات فراغت در کشور و عدم توجه به نوجوانان و جوانان گفت و تصریح کرد:دستگاههای دولتی کشور بودجه ای برای ورزش و اوقات فراغت اتخاذ نمیکنند و از قانون نیز برای این کار بهره نمی گیرند.

حسینی با انتقاد از واگذاری غیراصولی امکانات ورزشی به بخش خصوصی گفت: بخش خصوصی فقط به فکر درآمدزایی از طریق امکانات ورزشی می باشد و بعد از مدتی این امکانات تخریب شده و به دلیل عدم رسیدگی از بین می روند.

وی به عدم توجه خانواده ها و مردم به بخش ورزش و عدم قرار دادن ورزش در قسمتی از اوقات فراغت خود و فرزندان نیز اشاره کرد و از برنامه ریزی مستمر برای استفاده از امکانات ورزشی در طول سال و استعدادیابی از ورزش کاران خبر داد.

 

۱۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید