اخبار

ثبت نام یازدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان زنجان آغاز شد

ثبت نام یازدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان زنجان آغاز شد
مدیر امور تعاون اداره کل تعاون کار ور فاه اجتماعی استان زنجان از ثبت نام یازدهمین جشنواره تعاونی های برتر در استان زنجان خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان حمید دنیایی اعلام کرد: ثبت نام یازدهمین جشنواره تعاونی های برتر به صورت همزمان در سراسر کشور از اول تیرماه آغاز و تا بیستم تیرماه ادامه خواهد داشت.

وی تصریح کرد:جشنواره تجلیلی از تعاونی های برتر هرسال همزمان با هفته تعاون در شهریور ماه  برگزار می گردد. تعاونی هایی که سه سال از فعالیت آن ها گذشته و زیان ده نبوده همچنین به تکالیف قانونی خود از قبیل ارائه صورت های مالی و برگزاری مجامع اقدام نموده باشند می توانند با مراجعه به سایت  www.taavonibartar.ir  ضمن ثبت نام نسبت به تکمیل الکترونیکی فرم ها اقدام نموده و مستندات لازم را نیز پیوست نمایند.

دنیایی ادامه داد: تعاونی ها در تمام گرایش هااتاق تعاون و بنیاد توسعه و کار آفرینی و اتحادیه ها می توانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند لازم به ذکر است عملکرد تعاونی ها در دوشاخص عمومی و اختصاصی  که هرکدام دارای 100 امتیاز می باشد مورد داوری قرار خواهد گرفت و رقابت تعاونی ها در هر گرایش با تعاونی های گرایش مربوطه خواهد بود .

 

 

۱۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید