اخبار

پیام مدیر کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان به مناسبت روز جهانی قدس

پیام مدیر کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان به مناسبت روز جهانی قدس
مدیر کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان در بیانیه ای ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس اعلام کرد خانواده بزرگ تعاونگران،کارفرمایان و کارگران بار دیگر با مظلومان جهان به ویژه مردم مسلمان فلسطین همنوا شده و در راهپیمایی آخرین روز جمعه ماه مبارک رمضان در کنار سایر اقشار جامعه انجام وظیفه خواهد کرد.

روز جهانی قدس روز فریاد رهایی فلسطین از چنگال صهیونیست‌های غارتگر، روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است.

روز قدس میراث گران‌بهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی و نشانی از عمق دور اندیشی و هوشمندی امام خمینی (ره) است که بیانگر اعتقاد و پایبندی‌اش به اندیشه وحدت و انسجام اسلامی مقابل زورگویان عرصه جهانی است.

بار دیگر روز جهانی قدس، روز لبیک همه مسلمانان و آزادگان جهان به فرمان امام خمینی (ره) برای آزادی بیت‌المقدس فرا می‌رسد.  اینک در آستانه‌ آخرین جمعه ماه رمضان مردم ایران اسلامی یک بار دیگر فریاد عدالت خواهی خود را برای احقاق حقوق مظلومان فلسطین و دیگر مردم تحت ستم منطقه سر خواهد داد و اثبات خواهد کرد همچنان پایبند به ارزش‌های انقلاب اسلامی خود و یار و یاور مظلومینی است که راه قیام را برگزیده و بر ستمگران می‌شورند.

اینجانب و همکاران خدوم اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان همراه با تشکل‌های کارگری، کارفرمایی و تعاونگران استان با گرامیداشت روز قدس همپای میلیون‌ها مسلمان در سراسر ایران و جهان به خیابان‌ها خواهیم آمد و جنایات آمریکا و رژیم صهیونیستی را محکوم و به پشتیبانی از ملت مظلوم فلسطین از خداوند بزرگ  آزادی قدس شریف را مسئلت می‌نماییم .

۱۰ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید