اخبار

آغاز به کار جشنواره «آش‌های ماه رمضان» در زنجان

آغاز به کار جشنواره «آش‌های ماه رمضان» در زنجان
مدیر کل تعاون کارورفاه اجتمایع استان زنجان گفت: نخستین جشنواره «آش‌های ماه رمضان» در محل کارخانه کبریت زنجان آغاز به کار کرد.

 

 

به گزارش خبرنگار روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، نخستین جشنواره «آش‌های ماه رمضان» در محل کارخانه کبریت زنجان از دیروز کار خود را آغاز کرد و قرار است این جشنواره تا 12 تیرماه ادامه داشته باشد. با آغاز به کار این جشنواره، کارخانه کبریت زنجان در این ایام، روزهای شلوغی را پشت سر می‌گذارد؛ چرا که هم میزبان نخستین جشنواره «آش‌های ماه رمضان» است و هم پذیرای علاقه‌مندان برای بازدید از نمایشگاه «طلوعی دوباره» خواهد بود.

 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان دیروز در حاشیه مراسم آغاز به کار نخستین جشنواره آش‌های ماه رمضان به خبرنگار ایسنا، گفت: این جشنواره که به پخت آش‌های سنتی و شیرینی‌های ویژه ماه مبارک رمضان اختصاص دارد، از دهم تیرماه آغاز شده و به مدت سه روز از ساعت 17 تا 24 پذیرای علاقه‌مندان برای بازدید از این جشنواره خواهد بود.

 

احمد غریوی با یادآوری اینکه در برگزاری این جشنواره، علاوه بر اداره‌کل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان، دستگاه‌های دیگری چون اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای، اداره‌کل بهزیستی، شرکت شیر پگاه، شهرداری زنجان، اداره‌کل میراث‌فرهنگی و ... مشارکت داشته‌اند، تصریح کرد: مهم‌ترین هدفی که از برگزاری این جشنواره مدنظر بود، به نمایش گذاشتن توانمندی بانوان است، به همین خاطر در مراسم اختتامیه این جشنواره، از برترین‌ها تجلیل به‌عمل خواهد آمد.

 

وی با یادآوری اینکه در نخستین جشنواره آش‌های ماه رمضان بیش از 20 غرفه حضور دارند، ادامه داد: در این نمایشگاه اکثر نهادها و سازمان‌های غیردولتی حمایتی نیز حضور دارند، به همین خاطر عواید این نمایشگاه کلا به امور خیریه اختصاص پیدا خواهد کرد، لذا امیدواریم در طول برگزاری این جشنواره، شاهد استقبال خوب شهروندان زنجانی از این غرفه‌ها باشیم.

۱۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۴:۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید