اخبار

برگزاری جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان زنجان

برگزاری جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان زنجان
مدیررفاه و امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان زنجان ، جهت بررسی طرح ملی "پیشگیری از مصرف مواد مخدر در جامعه کار و تولید" طرح کاج تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان مجتبی بازرگان ،از اجرای طرح ملی "پیشگیری از مصرف مواد مخدر در جامعه کار و تولید" در واحدهای تولیدی استان خبر داد و گفت: این طرح در محیط‌های کاری ۵۰ تا ۵۰۰ نفر امسال به اجرا در می‌آید.

وی تصریح کرد: این طرح ماحصل توافق بین معاونت اجتماعی فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دفتر تحقیقات ستاد مبارزه با مواد مخدر است که در جهت برآورد شیوع مصرف مواد مخدر، محرک و داروهای روانگردان در میان کارکنان مراکز صنعتی کل کشور از سال 93 به اجرا در آمد.

وی با تأکید بر رویکرد پیشگیرانه این طرح کشوری برای کاهش آسیب‌های اجتماعی ناشی از مواد مخدر در جامعه کارگری، افزود: در غربالگری که اواخر سال 93 در کشور در میان بیش از 13 هزار نفر از 609 کارگاه انجام شد.

مدیررفاه و امور اجتماعی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان خاطرنشان کرد: هدف از اجرای این طرح کاهش 25 درصدی شیوع اعتیاد در جامعه کار و تولید نسبت به سال پایه است.

۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید