اخبار

ارتقای عملکرد اداره کل تعاون استان زنجان در مقایسه با برنامه سال 88

ارتقای عملکرد اداره کل تعاون استان زنجان در مقایسه با برنامه سال 88
بر اساس ارزیابی وزارت تعاون، اداره کل تعاون استان زنجان با کسب امتیاز یک‌هزار و 431 در مقایسه با برنامه مصوب در سال 88 عملکرد موفقی داشته است.

به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون استان زنجان، مدیرکل تعاون استان زنجان اظهار داشت: متوسط امتیاز عملکرد استان‌ها درسال مذکور یک هزار و 375 بود که این اداره با عملکرد مناسب کارکنان وسعی و تلاش آنها امتیاز یک هزار و 431 را کسب کرده است.
موسی متوسلین افزود: بر اساس یکی از شاخص‌ها، اداره کل تعاون زنجان سال گذشته را با ثبت 309 تعاونی در لیست شرکت‌های تعاونی خود پشت سر گذاشت در حالی که در این سال ثبت 188 تعاونی در دستور کار قرار داشت.
مدیرکل تعاون استان زنجان ادامه داد: از طریق این تعاونی‌ها 310 هزار و 300 نفر جذب شده‌اند که برنامه اعلامی برای سال 88 در این خصوص، جذب 116 هزار و 750 نفر بود.
وی در آمار ثبت تعاونی‌ها در سال گذشته اظهار داشت: بر این اساس از مجموع 309 تعاونی تشکیل شده در سال گذشته، تعاونی‌های زنان 33 واحد را به خود اختصاص داده‌اند و 214 تعاونی نیز از طریق اجرای تفاهمنامه با دستگاه‌ها به ثبت رسیده‌اند که 179 واحد از آنها در دستور کار قرار داشت.
متوسلین افزود: تعاونی‌های استان زنجان در سال 88 موفق به اخذ پنج گواهی استاندارد و اجرای شش پروژه تحقیقاتی شده و برای 5 هزار و 694 نفر فرصت شغلی جدید ایجاد کرده‌اند.
وی همچنین درباره تعاونی‌های مسکن استان زنجان نیز اظهار داشت: 2 هزار و 38 واحد مسکونی توسط شرکت‌های تعاونی یا اتحادیه‌های تعاونی مسکن به اعضا تحویل شده و صادرات بخش تعاون طی سال 88 نیز معادل 3 میلیون و 463 هزار دلار بود.
مدیرکل تعاون زنجان عنوان کرد: بر اساس این گزارش شرکت‌های تعاونی استان زنجان در 115 غرفه نمایشگاهی و بازارچه موقت حضور داشتند که دو برابر عملکرد تعیین شده برای آنان بود.
وی در عملکرد آموزشی اداره کل تعاون زنجان در ارزیابی وزارت تعاون گفت: اداره کل تعاون استان زنجان 106 دوره آموزشی برای تعاونی‌ها طی مدت یاد شده برگزار کرده است.
بنا بر اظهارت این مقام مسئول، اداره کل تعاون زنجان عملکرد 943 واحد تعاونی را نیز از مورد نظارت قرار داده است.
 

۳ اَمرداد ۱۳۸۹ ۱۳:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید