اخبار

مدیر‌کل تعاون زنجان:دولت توجه ویژه‌ای به بخش تعاون دارد

مدیر‌کل تعاون زنجان:دولت توجه ویژه‌ای به بخش تعاون دارد
مدیر‌کل تعاون استان زنجان گفت: دولت حمایت و توجه ویژه‌ای به بخش تعاون کشور دارد.

موسی متوسلین سه‌شنبه شب در جلسه بررسی مشکلات تعاونی فراگیر جوانان استان زنجان اظهار داشت: حمایت‌های دولتی از بخش تعاون می‌تواند به رشد و پویایی بیشتر آنها منتهی شود.
وی با بیان اینکه یکی از سیاست‌های مهم دولت در سال‌جاری ایجاد اشتغال در بخش‌های مختلف است، افزود: در این زمینه تعاونی‌ها سهم بسزایی در ایجاد اشتغال در کشور دارند.
مدیر‌کل تعاون استان زنجان با اشاره به اینکه در سال‌جاری سهم استان ایجاد 27 هزار فرصت شغلی اعلام شده است، اذعان داشت: توجه به فعالیت‌ها و حمایت از بخش تعاون می‌تواند نتایج موثری در زمینه ایجاد اشتغال به همراه داشته باشد.
وی همچنین با بیان اینکه تعاونی فراگیر جوانان از دو سال پیش ایجاد شده، اظهار داشت: تعاونی فراگیر جوانان برای ادامه فعالیت‌های رو به رشد خود به حمایت‌های بیشتری نیاز دارد.
متوسلین با اشاره به اینکه تعاونی فراگیر جوانان ظرفیت‌های بسیار خوبی برای فعالیت و سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف دارد، خاطرنشان کرد: حضور تعاونی فراگیر جوانان در طرح‌های متعدد زمینه اشتغالزایی را بیش از گذشته فراهم می‌کند.
وی با بیان اینکه فرهنگ‌سازی یکی از عوامل گسترش بخش تعاون در کشور است، افزود: تحقق این موضوع توسعه تعاونی‌ها در سطح کشور را به همراه دارد.
 

۳ اَمرداد ۱۳۸۹ ۱۳:۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید