اخبار

مجتمع تعاونی صنعتگران قیدار نبی کلنگ‌زنی شد

مجتمع تعاونی صنعتگران قیدار نبی کلنگ‌زنی شد
مجتمع تعاونی صنعتگران قیدار نبی خدابنده با حضور مردم و مسئولان این شهرستان کلنگ‌زنی شد.

سرپرست اداره تعاون شهرستان خدابنده در مراسم کلنگ‌زنی این تعاونی اظهار داشت: این مجتمع تعاونی با مشارکت 220 نفر از صنعتگران قیدار و با هدف انتقال صنایع مزاحم به خارج از شهر و در راستای بالابردن آرامش و آسایش شهروندان ساخته می‌شود.
فرماندار شهرستان خدابنده نیز با اشاره به جزئیات پروژه صنعتگران شهرستان خدابنده گفت: این شرکت تعاونی در زمینی به مساحت دو هکتار ساخته می‌شود.
نورالدین رفیعی اشتغالزایی این طرح تعاونی را 800 نفر اعلام کرد و پرداخت و نقش تعاون را در این راستا بسیار مهم و از تلاش‌های به عمل آمده تقدیر کرد.
در ادامه امام جمعه قیدار با اشاره به دیدگاه‌های اسلام نسبت به تعاون و فعالیت‌های گروهی گفت: اسلام اهمیت زیادی به تعاون و کارهای گروهی قائل بوده و مسلمانان را به کار گروهی تشویق می‌کند.
حجت‌الاسلام علی طهماسبی با بیان اینکه تعاون یکی از برنامه‌های پذیرفته شده در دین مبین اسلام است، گفت: راه‌اندازی این مجموعه که با هدف بالابردن آرامش و آسایش مردم صورت گرفته قابل تقدیر است.
گفتنی است، برای آماده سازی این مجتمع دو هکتاری یک میلیارد ریال هزینه شده و پیش‌بینی می‌شود تا دو سال آینده نیز به بهره‌برداری برسد.
 

۳ اَمرداد ۱۳۸۹ ۱۴:۰۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید