اخبار

سرپرست جدید اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ماهنشان معرفی شد.

سرپرست جدید اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ماهنشان معرفی شد.
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ماهنشان با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و فرماندار شهرستانماهنشان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی در این مراسم ضمن تبریک عید سعید فطر اظهار داشت شهرستان ماهنشان دارای مزیت های فراوان منطقه ای و منابع و جاذبه های توریستی از اهمیت فوق العاده ای برخوردار بوده و نیاز به توجه خاص مسئولین برای رفع موانع موجود در مسیر رشد و توسعه شهرستان دارد.

وی بر لزوم استقرار بخش های مختلف در واحد تعاون، کار و رفاه اجتماعی ،توزیع عادلانه اشتغال ،کمک به رفع موانع تولید و توسعه تعاونی ها خصوصا در حوزه کشاورزی که شغل رایج مردمان این شهرستان است و وجود زمینهای مرغوب و آب کافی بویژه جریان داشتن رودخانه قزل اوزن در این شهرستان موجب رونق کشاورزی شده‌است ، تاکید نموده و از سرپرست جدید اداره  تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ماهنشان درخواست نمود نسبت به پی گیری موارد یاد شده از مرکز استان و گسترش خدمات آن واحد به مخاطبین و مراجعین اقدام نماید.

فرماندار شهرستان ماهنشان نیز با اشاره به لزوم استقرار ادارات مختلف در حوزه شهرستان ماهنشان برای خدمات به مردم تاکید نموده و به لحاظ موقعیت خاص این شهرستان افق روشنی را برای شهرستان ترسیم نموده و خواستار توجه بیشتر مسئولین برای رفع موانع موجود در مسیر رشد و توسعه شهرستان شد.

در خاتمه این مراسم از زحمات برکابیان تشکر و باب اله قاسملو به عنوان سرپرست جدید اداره  تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ماهنشان معرفی شد.

۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۴:۳۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید