اخبار

جلسه شورای فرهنگی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان و ادارات تابعه برگزار شد

جلسه شورای فرهنگی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان و ادارات تابعه برگزار شد
مدیر رفاه وامور اجتماعی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری جلسه شورای فرهنگی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان و ادارات تابعه این اداره کل با حضور نمایندگان دستگاههای تابعه و نماینده ستاد اقامه نماز استان زنجان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ،مجتبی بازرگان گفت: این جلسه با هدف بررسی تفاهم نامه نماز اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان و دستگاههای تابعه آن و هماهنگی جهت برگزاری جشن شکوفایی (تکلیف) فرزندان کارکنان این دستگاهها برگزار شد.

بازرگان اظهار کرد: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری به اجلاس های سراسر نماز، اجرائی نمودن مواد آیین نامه ترویج فرهنگ نماز مصوب هیئت وزیران و استقرار اثر بخش نظام جامع برنامه ریزی ،نظارت و ارزیابی توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز دستگاهها، پس از برگزاری جلسات مشترک کارشناسی و مشورتی بین نمایندگان و کارشناسان دستگاه وستاد اقامه نماز کشور ،برنامه های سال 95 وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی طی توافق نامه ای جهت اجرا مورد توافق و تصویب قرار گرفت.

وی تصریح کرد این توافق نامه در 9 بند برای دستگاههای تابعه ابلاغ شده است که تعدادی از این برنامه ها مشترک و تعدادی بصورت اختصاصی می باشد.

بازرگان عنوان کرد طی پیشنهاد مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان و هماهنگی انجام شده با مدیر کل تأمین اجتماعی استان مبنی بر برگزاری جشن شکوفایی (تکلیف) فرزندان کارکنان دستگاههای تابعه ، این جشن در سال 95 با برنامه ریزی و میزبانی سازمان تأمین اجتماعی استان برگزار خواهد شد که زمان و نحوه ی برگزاری این جشن در جلسات بعدی شورا اعلام خواهد شد.

دبیر ستاداقامه نماز اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان محمد حسین باقری با بیان اینکه 7 مورد از بندهای این توافق نامه استانی و 2 مورد این بندها بصورت کشوری می باشد که اکثر این بندها هرساله توسط دستگاهها اجرا می شود به توضیح بندهای این توافق نامه پرداخت.

وی بندهای این توافق نامه را اینگونه اعلام کرد:تکمیل،تصویب و اجرای سندجامع فرهنگی وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی ، تکمیل و بروزآوری سامانه گزارش گیری عملکرد دستگاه ، اختصاص محل مناسب،متناسب و پاکیزه برای اقامه نماز کارکنان و مراجعین و تعمیر و تجهیز ونگهداری آن ،اختصاص زمان مناسب جهت اقامه نماز در وقت فضیلت برای کارکنان وکارگران و... که تا 9 بند ادامه دارد.

در ادامه نماینده ستاداقامه نماز استان و نمایندگان دستگاههای تابعه حاضر در جلسه به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

۲۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید