اخبار

تعاونی های کشاورزی برای اشتغال ارزانترین و سریعترین روش میباشد

تعاونی های کشاورزی برای اشتغال ارزانترین و سریعترین روش میباشد
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: تعاونی های کشاورزی برای اشتغال ارزانترین و سریعترین روش میباشد و باید اینگونه تعاونی ها گسترش یابد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان،دکتر وقفچی در جلسه بررسی مشکلات بخش تعاون در حوزه کشاورزی در اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: انسان محور توسعه است نه منابع و برای روی کار آمدن انسانهای توسه محور وتلاشگر باید تلاش شود.

وقفچی با بیان اینکه فقر اقتصادی امروز حاصل از نتایج فقر فرهنگی می باشد مخصوصا در بخش تعاون گفت: در بخش تعاون خلعی که وجود دارد را می توان با فرهنگ سازی و با استفاده از ظرفیت صداوسیما و رسانه ها و آموزش و ترویج تعاون در بین مردم از بین برد.

 وی با اشاره به اینکه : 765 تعاونی فرصتی مناسب می باشد که باید از وجود وحضور اینها در توسعه سازمانی و استانی استفاده کردعنواننمود: ظرفیت صادرات در استان بالاست و طی مکاتبه با گمرک کل کشور برای افزایش امکانات و توجه به ترانزیت محصولات کشاورزی ،محدودیتی در بحث گمرک استان وجود ندارد.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: سیستم بانکی امروز جوابگوی کشور در بحث تولید نمی باشد و باید اصلاح شود و به سوی مشارکت قدم به قدم موسسات با تولید کننده حرکت کند.

وی یکی از دلایل عقب افتادگی را عدم توجه به انتقاد دانست و گفت: در زمینه نقد نیز باید فرهنگ سازی جدی صورت گیرد به شرطی که یک سویه نگری و به چشم دشمنی نباشد و با هدف پیشرفت و ترقی کشور و استان باشد.

۳ اَمرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید