اخبار

پیام مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان به مناسبت روز خبرنگار

پیام مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان به مناسبت روز خبرنگار
مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان در آستانه 17 مرداد روز خبرنگار پیام تبریکی صادر نمود

 

17 مرداد روز خبرنگار، روز پاسداشت یاد و نام و خاطره شهید محمود صارمی و دیگر شهدای جانفشان عرصه خبر و اطلاع رسانی متعهدانه است.

ضمن گرامیداشت خاطره شهدای گرانقدر عرصه خبر که در انجام وظایف خطیر خود آخرین تیتر را با خون سرخ خود نگاشتند؛ برای تمامی خبرنگاران، فعالان و تلاشگران مؤمن و متعهد عرصه خبر و اطلاع رسانی آرزوی توفیق و خدمت رسانی صادقانه، دقیق و متعهدانه دارم.

بدون شک در هنگامه‌ای که به مدد گسترش روزافزون فناوری‌های نوین اطلاع رسانی و حضور رو به توسعه ابزارهای قابل دسترس همگانی در نشر و بازنشر انواع و اقسام خبرها، شایعات، گمانه‌زنی‌ها و ... مسئولیت خطیر و حساس اطلاع رسانی‌های دقیق، بهنگام و مدیریت بهینه عرصه خبر بر عهده رسانه‌های رسمی و خبرنگاران منصف و متعهدی است که با تسلط بر استانداردهای اطلاع‌رسانی خبری و رعایت اخلاق حرفه‌ای خبرهای سره را از اخبار ناسره تمییز داده و با انتشار اخبار صحیح و درست افکار عمومی «جامعه را از تشویش و مخاطره» باز می‌دارند.

اینجانب به نوبه خود، صادقانه و صمیمی زحمات خالصانه خبرنگاران عزیز به ویژه خبرنگاران  فعال درحوزه تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان  را ارج می‌نهم؛ که متعهدانه به مصداق آیه شریفه «یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اتَّقُواْ اللّهَ وَکُونُواْ مَعَ الصَّادِقِینَ» در مقام راستگویان همواره در جهت اطلاع رسانی شفاف، دقیق و همراه با راستی و درستی و پایبندی به اصول اطلاع رسانی گام بر می‌دارند و در این راه همواره پروای از خدای متعال را سرلوحه کار خود قرار داده‌اند

۱۶ اَمرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید