اخبار

برگزاری جلسه هم اندیشی هیأت کشتی استان با معاونت رفاه اجتماعی اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان

برگزاری جلسه هم اندیشی هیأت کشتی استان با معاونت رفاه اجتماعی اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: جلسه هم اندیشی هیأت کشتی استان با معاونت رفاه اجتماعی اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی استان زنجان ،مجتبی بازرگان مدیر رفاه و امور اجتماعی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به امکانات و ظرفیتهای مجموعه های ورزشی کارگران استان زنجان گفت: استان دارای امکانات مناسبی می باشد که باید تلاش شود از این امکانات برای پیشبرد اهداف و رشد و پیشرفت ورزش استان در سطح کشور به نحو احسنت استفاده شود.

وی با بیان اینکه ورزش یکی از عامل های مهم پیشگیری از آسیبهای اجتماعی و پرکردن اوقات فراغت مردم ومخصوصاً جوانان می باشد گفت: هدف اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان تعامل و همکاری دو جانبه با هیأت کشتی استان برای کمک به ورزش کارگری استان مخصوصاً کشتی می باشد.

بازرگان در این رابطه ادامه داد استان زنجان دارای ورزشکاران و قهرمانان ملی و المپیکی خوبی می باشد که باید به این ورزشکاران و قهرمانان ملی استان توجه ویژه ای شود.

وی از برگزاری جلسه ای با معاون اشتغال اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان برای اشتغال ورزشکاران و قهرمانان ملی استان که شغلی ندارند و از این بابت در تنگنا قرار دارند، خبر داد و به مکاتبه با مجموعه های ورزشی شهرستانهای استان برای استفاده هیأت کشتی استان از این مجموعه ها اشاره کرد.

نمایندگان هیأت کشتی استان نیز یکی از مشکلات اصلی ورزش استان و مخصوصاً کشتی را نبود منابع مالی کافی ، نبود زیر ساخت مناسب و همچنین نبود حمایت از طرف شهرداری و اداره کل ورزش و جوانان استان عنوان کردند و از آمادگی هیأت کشتی استان برای همکاری و تعامل با اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان برای حمایت از ورزش استان و مخصوصاً ورزش کارگری خبر دادند.

۱۷ اَمرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۳۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید