اخبار

نمایشگاه توانمندی‌های تعاون در زنجان افتتاح شد

نمایشگاه توانمندی‌های تعاون در زنجان افتتاح شد
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان گفت:نمایشگاه بزرگ توانمندی‌های تعاون، در ورزشگاه کارگران زنجان افتتاح شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان  زنجان، رسول احدی اظهارداشت: مراسم افتتاحیه نمایشگاه توانمندی‌های تعاون استان زنجان با حضور معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی، نماینده ولی فقیه در استان زنجان، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان، مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، جمعی از مدیران، تعاون‌گران و مسؤولان شرکت‌های تعاونی شنبه در مجموعه ورزشی کارگران برگزار شد.

نمایشگاه توانمندی‌های تعاون که با هدف شناسایی و بهره‌برداری از امکانات دستگاه‌های اجرایی در ترویج فرهنگ تعاون و همفکری و تعامل در سیاست‌گذاری‌های اجرایی حوزه تعاون از امروز آغاز به کار کرده تا 28 مرداد ماه دایر خواهد بود.

غرفه‌های این نمایشگاه 70 عدد است و  هدف از برگزاری آن ارائه توانمندی‌های بخش تعاون، ایجاد ارتباط بین اتحادیه‌ها و شرکت‌های تعاونی و ترویج تعاون و اقتصاد تعاونی و ایجاد تعامل و تحکیم بین بخش‌های مختلف تعاونی‌ها است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در این مراسم ضمن بیان اهداف برگزاری این نمایشگاه اظهار کرد: سیاسست‌های کلی اقتصاد مقاومتی توسط مقام معظم رهبری ابلاغ و در آن به نقش مردم در تحقق اهداف مورد نظر تاکید شده است.

احمد غریوی با اشاره به اینکه نقش مردم در تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی بسیار مفید و موثر است، افزود: به همین منظور اداره کل تعاون بر طبق سیاست‌های وزارتخانه اقدامات متعددی را در تحقق این اهداف انجام می‌دهد.

وی تصریح کرد: فعالیت‌های حوزه تعاون نیازمند همدلی، همراهی و هم‌زبانی در سطح استان است تا از این طریق اقتصاد تعاونی رشد کرده و به اهداف خود دست پیدا کند.

 

۲۴ اَمرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید