اخبار

برگزاری پنجمین جلسه شورای هماهنگی دستگاههای تابعه اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان در سال 95

برگزاری پنجمین جلسه شورای هماهنگی دستگاههای تابعه اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان در سال 95
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: پنجمین جلسه شورای هماهنگی دستگاههای تابعه اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان در سال 95 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، مدیر کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان زنجان با تبریک پیشاپیش هفته دولت و همچنین هفته تعاون گفت: اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان در هفته گذشته میزبان مهندس کلانتری معاون تعاون، وزیر تعاون کار ورفاه اجتماعی بود که ضمن بازدید از شرکت های تعاونی استان با حضور وی نمایشگاه توانمندیهای بخش تعاون نیز افتتاح گردید که این حضور دستاوردهای ویژه ای بخصوص در بخش تعاون برای استان داشت.

وی با بیان اینکه هفته دولت فرصت مناسبی برای ارائه گزارشات عملکرد دستگاهها و برنامه های خود به مردم می باشد، به برنامه های اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان در هفته دولت اشاره کرد و نشست با اصحاب رسانه در اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان در خصوص دستاوردهای دولت تدبیر و امید و اداره کل استان، دیدار اعضای شورای هماهنگی ادارات تابعه اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان با امام جمعه شهرستان زنجان، میزبانی مسابقات جودوی کارگری کشور در استان و همچنین جشنواره امتنان از تعاونی های برتر در هفته های آینده را از جمله برنامه های اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان عنوان نمود.

غریوی با اشاره به اینکه اداره کل تأمین اجتماعی استان یکی از دستگاههای پیشگام در ارائه خدمات الکترونیکی به مردم می باشد اظهار کرد: باید تمام دستگاه های تابعه در حوزه ارائه خدمات الکترونیکی پیش گام باشند و در گسترش این حوزه تلاش کنند زیرا هر مقدار این ارائه خدمات از طریق فضای مجازی افزایش یابد باعث افزایش سلامت اداری و تکریم اباب رجوع و ارتقاء کمی خدمات ارائه شده می شود.

وی تصریح کرد: اداره کل نیز در حوزه خدمات الکترونیکی اقداماتی را انجام داده است از جمله سامانه صدور مجوز مشاغل خانگی، سامانه مشاغل سخت و زیان آور استان، سامانه ثبت نام مسئولین ایمنی کارگاهها و سامانه های دیگر که در حوزه های تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سایت اداره کل قرارداده شده است.

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان با اشاره به اینکه رؤسای شهرستانها نیز باید در جلسات شورای هماهنگی ادارات شهرستانها حضور موثر و به موقعی داشته باشند عنوان کرد: بسیاری از مسئولین استانی از ظرفیت های شورای هماهنگی دستگاههای تابعه اطلاعی ندارند و باید وظایف و کارهایی که این شورا انجام می دهد را به اطلاع مسئولین و مردم استان برسانیم.

در پایان نیز مدیران هر یک از دستگاهها به برنامه های خود در هفته دولت اشاره و گزارش کوتاهی از اجرای این برنامه ها ارشاره کردند.

 

 

۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۰۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید