اخبار

جشنواره کارآفرینان برتر فرصتی برای تجلیل از جهادگران عرصه کار و تولید

جشنواره کارآفرینان برتر فرصتی برای تجلیل از جهادگران عرصه کار و تولید
مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: جشنواره کارآفرینان برتر فرصتی برای تجلیل از جهادگران عرصه کار و تولید می باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، محمد رضا یوسفی با اشاره به ارزش و جایگاه کارآفرینی و فن آفرینی در اقتصاد کشور، کارآفرینان را سرمایه های ارزشمند اجتماعی و اقتصادی نام برد و تصریح کرد: تلاش در جهت کسب موفقیت و افتخار آفرینی که نتیجه اش آفرینش فرصت های شغلی می باشد به مثابه جهادی است که در آن نجات جوانان بیکار از خطرات و آسیب های اجتماعی مشخص است.

وی افزود: یکی از مؤلفه های اجتماعی جامعه پویا، وجود اینگونه  افراد فن آفرین است که با در نظر گرفتن فرهنگ غنی کار که نشأت گرفته از فرهنگ عالی ایرانی اسلامی است، موضوعی است که در استان قابل مشاهده است و نمونه عملی این امر شرکت های دانش بنیان و افراد خلاق و نوآورانی هستند که حتی بدون اخذ تسهیلات کسب و کار خویش را راه اندازی نموده اند.

یوسفی با بیان لزوم تجلیل از کارآفرینان استانی تأکید کرد: اشاعه فرهنگ کار آفرینی و اصلاح فرهنگ کار میسر نمی گردد مگر با همکاری و مشارکت تمامی دستگاههای اجرایی و حتی خانواده ها و فرصتی مغتنم حاصل برگزاری جشنواره کارآفرینان برتر که بهترین مجال است برای نمایش توانمندیها و ترغیب افکار ناب و اندیشه های خلاق که از حالت بالقوه به بالفعل تبدیل شوند.

وی در پایان اظهار کرد: براساس آمار و اطلاعات سامانه جشنواره کارآفرینان برتر استان 243 مورد ثبت نام شده و مراحل اجرایی جشنواره در حال انجام است که در ماههای آینده مراحل داوری جشنواره نیز آغاز خواهد شد.

 

 

۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۳:۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید