اخبار

بیمه تعاون تأسیس می‌شود

بیمه تعاون تأسیس می‌شود
وزیر تعاون با اشاره به برنامه‌های وزارت تعاون در زمینه حمایت از تعاونی‌ها از تشکیل بیمه تعاون به عنوان یکی از این برنامه‌ها یاد کرد

محمد عباسی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس  با بیان اینکه مقدمات تأسیس بیمه تعاون فراهم شده است، خاطرنشان کرد: این بیمه همزمان با هفته تعاون افتتاح می‌شود.
وی با اشاره به فعالیت‌های ‌انجام گرفته در زمینه تأسیس این بیمه خاطرنشان کرد: منتظر هستیم تا هیئت مؤسس بیمه تعاون آخرین مراحل افتتاح این بیمه را به انجام برساند.
وزیر تعاون از تأسیس دانشکده تعاون به عنوان یکی دیگر از برنامه‌های آینده وزارت تعاون یاد کرد و اظهار داشت: هدف از تأسیس این دانشکده توسعه دانش تعاون در میان شرکت‌های تعاونی و تربیت نیروهایی به منظور توسعه و خلاقیت در شرکت‌های تعاونی است.
وی با بیان اینکه دانش روز باید در مدیریت شرکت‌های تعاونی به کار گرفته شود، اظهار داشت: فلسفه وجودی وزارت تعاون تنها صدور مجوز فعالیت شرکت‌های تعاونی نبوده است بلکه باید برای فعالیت اقتصادی افراد ضعیف جامعه زمینه را فراهم کنیم.
عباسی با بیان اینکه برای توانمند ساختن افراد جامعه باید توانمندی آنها را افزایش دهیم، یادآور شد: باید به دنبال راهکارهایی باشیم که به تولید ثروت می‌انجامد تا از این طریق از گرفتار شدن جوانان در دامن مشکلات جلوگیری کنیم.
 

۱۲ اَمرداد ۱۳۸۹ ۱۳:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید