اخبار

حمایت از جودو کارگران وظیفه ماست

حمایت از جودو کارگران وظیفه ماست
رییس فدراسیون کارگری کشور گفت: سعی داریم از این رشته حمایت های بیشتری را به عمل بیاوریم تا ورزشکاران بتوانند در مسابقات بین المللی برای کشورمان افتخار آفرینی کنند.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان امیرحسینی اظهار کرد: در این دوره از مسابقات 26 تیم از سراسر کشور حضور داشتند و جا دارد از مدیر کل تعاون کارورفاه اجتماعی  استان زنجان که باعث شدند این مسابقات در اینجا برگزار شود کمال تشکر و قدر دانی را داشته باشم.
وی درباره سطح مسابقات جودو کارگران کشور گفت: سطح مسابقات رضایت بخش بود به دلیل اینکه ورزشکاران ملی پوش در این رقابت ها شرکت کرده بودند و با توجه به اینکه قرار است سال آینده مسابقات جهانی جودو کارگران در کشور لیتوانی برگزار شود، سعی داریم از این رشته حمایت های بیشتری را به عمل بیاوریم تا ورزشکاران بتوانند در آن مسابقات برای کشورمان افتخار آفرینی کنند.
رییس فدراسیون کارگری افزود: مسابقات جودو کارگران امسال با شگفتی های زیادی همراه بود به طوری که بیشتر ملی پوشانی که در این مسابقات شرکت کرده بودند با شکست مقابل حریفان گمنام خود از صعود به مراحل بالاتر باز ماندند.
حسینی در پایان یاد آور شد: سعی داریم با همت سعید قمی رییس انجمن، تیم های کارگری را به مسابقات بین المللی بیشتری اعزام کنیم.

 

۶ شهریور ۱۳۹۵ ۱۳:۳۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید