اخبار

نباید لحظه ای را برای خدمت به مردم ازدست داد

نباید لحظه ای را برای خدمت به مردم ازدست داد
استاندار زنجان در جمع مدیران شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت تعاون کارورفاه اجتماعی در استان زنجان با بیان این که فرصت خدمتگذاری بسیار سریع میگذرد گفت: مدیریت شما باید طوری باشد که حتی لحظه‌ای را برای خدمت به مردم از دست ندهید.

 

 

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارو رفاه اجتماعی استان اسداله درویش امیری با اشاره به وظایف و مسئولیت های حوزه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت : بخش عمده ای از نیازمندیهای عمومی مردم در حیطه وظایف این وزارتخانه است .

 

وی اضافه کرد : مدیران بایستی علاوه بر تعامل و هماهنگی و هم افزایی با یکدیگر با اراده مصمم و جهشی تر از گذشته  برای توسعه استان گام بردارند .

وی تلاش در جهت ایجاد رضایتمندی مردم را اهداف انقلاب و نظام خواند و تصریح کرد : فلسفه وجود دستگاههای اجرایی ارایه خدمات مطلوب به مردم است .

وی با اشاره به اینکه انجام کارهای روزمره عقب افتادگی را جبران نمی کند گفت : بایستی با فکر و برنامه ریزی مناسب و نگاه های نو آورانه دست به کارهای بزرگ بزنیم .

استاندار زنجان در ادامه با اشاره به اینکه اخلاص در عمل به کارها ارزش و بها می‌دهد گفت:  نخستین مطلبی باید مورد توجه مسئولان قرار داشته باشد اخلاص در عمل و کار برای رضایت الهی و البته تحصیل رضای بندگان خدا است.

درویش امیری در پایان ضمن تاکید بر برگزاری منظم جلسات شورای هماهنگی خاطرنشان ساخت هفته دولت فرصت مناسبی است برای نقد درونی از اقداماتی که باید انجام میشد ولی به هردلیل صورت نگرفته است

 

 

 

 

۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید