اخبار

برگزاری جلسه هماهنگی برنامه های هفته تعاون سال 95

برگزاری جلسه هماهنگی برنامه های هفته تعاون سال 95
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: جلسه هماهنگی برنامه های هفته تعاون سال 95 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، حمید دنیایی مدیر امور تعاون اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: توصیه وزارت خانه به برگزاری برنامه های هفته تعاون با مشارکت و همکاری اتحادیه ها و تعاونی ها می باشد.

وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه توانمندیهای بخش تعاون، المپیاد ورزشی بانک توسعه تعاون و جشنواره آش در روزها و هفته های گذشته گفت: قرار بر برگزاری این برنامه در هفته تعاون بود که به دلیل تراکم برنامه ها و نبود وقت کافی در این هفته زودتر برگزار شدند که نمایشگاه توانمندیهای بخش تعاون دستاوردهای خوبی مخصوصاً برای تعاونی ها داشت که منجربه بازاریابی و انعقاد قراردادهای خوب و بزرگ شد.

دنیایی تصریح کرد: در هفته تعاون برنامه ای با حضور مسئولان و نمایندگان مجلس در سالن اجتماعات بیمارستان امام حسین (ع) برگزار خواهد شد که در این مراسم از تعاونی های برتر استان تجلیل و تقدیر خواهد شد.

وی دیدار با امام جمعه شهرستان زنجان و سخنرانی مدیر کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان زنجان در نماز جمعه شهرستان زنجان را از دیگر برنامه های هفته تعاون اعلام نمود و اظهار کرد: اطلاع رسانی نیز از طریق نصب بنرها و پوسترها در سطح استان و شهرستانها انجام خواهد گرفت.

دنیایی گفت: تعدادی از شرکت های تعاونی بزرگ استان به دلیل تفاوت نحوه ی ثبت نام و ارسال مدارک با سال های گذشته و عدم ارائه مستندات و مدارک کافی در سایت تعاونی های برتر از این سامانه حذف شدند که این خود باعث کاهش امتیاز استان در رتبه بندی تعاونی های برتر در کشور خواهد شد.

مدیر امور تعاون اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان عنوان نمود: تعداد 14 تعاونی در سامانه تعاونی های برتر ثبت نام کرده اند که داوری ها نیز انجام گرفته است و تعاونی که بیشترین امتیاز را کسب کرده باشد به عنوان تعاونی برتر انتخاب خواهد شد.

در پایان سایر حاضرین در جلسه نیز با اعلام آمادگی برای کمک به برگزاری برنامه های هفته تعاون به ارائه نطقه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید