اخبار

استان زنجان 112 هزار بیمه شده بهره‌مند از بیمه همگانی دارد

استان زنجان 112 هزار بیمه شده بهره‌مند از بیمه همگانی دارد
مدیرکل بیمه سلامت استان زنجان سهم استان از 11 میلیون بیمه شده همگانی بیمه سلامت کشور را 112 هزار نفر اعلام کرد.

 

مجید صادقی در آئین بهره‌برداری از ساختمان اداره کل بیمه سلامت استان زنجان، تکمیل ساختمان اداره کل بیمه سلامت را یکی از تکالیف مدیریتی خود به هنگام تحویل گرفتن مسئولیت خود اعلام و اظهار کرد: با وجود همه تنگناها و مشکلات، عملیات اجرایی این پروژه از سال 93 آغاز شد.

وی به همزمانی آغاز عملیات اجرایی پروژه احداث ساختمان اداره کل بیمه سلامت با آغاز اجرای طرح تحول نظام سلامت اشاره و اضافه کرد: با وجود همه دشواری‌های پیش‌‌‌رو به لطف هماهنگی و حمایت سازمان و همکاری مسؤولان استانی ضمن تحقق پوشش بیمه همگانی مردم، ساختمان اداره کل بیمه سلامت هم در کوتاه‌ترین زمان پیش‌بینی شده به سرانجام رسیده است.

مدیرکل بیمه سلامت استان زنجان با تاکید مجدد بر همراهی مسؤولان امور عمرانی استان با بیمه سلامت استان برای به سرانجام رساندن این پروژه ادامه داد: شرکت‌های خدمات رسان هم با فراهم کردن زیرساخت‌ها به تحقق هدف مورد نظر کمک قابل توجهی کرده‌اند.

صادقی سهم استان زنجان از 11 میلیون بیمه شده همگانی بیمه سلامت را 112 هزار نفر اعلام کرد و افزود: در سال 92، 170 هزار عملیات مربوط به تعویض و یا ابطال دفترچه هم انجام شده است.

وی از ارائه 400 هزار خدمت در دفاتر پیشخوان بیمه سلامت در امور بیمه گری در سال 93 خبر داد و گفت: همه این اقدامات بدون افزایش نیرو و با افزایش راندمان کاری انجام شده است.

مدیرکل بیمه سلامت استان زنجان ادامه داد: حدود 180 هزار سند بیمارستانی و سرپایی هم توسط کارکنان بیمه سلامت مورد رسیدگی قرار گرفته، ضمن اینکه پرداخت‌های بیمه سلامت از 54 میلیارد تومان سال 92 به 175 میلیارد تومان در سال 94 رسیده است.

صادقی با اشاره به اینکه زنجان مرکز ثقل استان‌های شمال غرب کشور محسوب می‌شود، ابراز کرد: این مرکز ثقل بودن موجب عنایت خاص سازمان به این استان برای پیشبرد برنامه‌ها و اهداف تدوین شده محسوب می‌شود تا بتوان مدیریت امور را انجام داد.

وی با تاکید بر اینکه همه تلاش خود را برای عدم ایجاد اختلال در خدمات‌‌رسانی به جامعه هدف در مدت زمان انتقال ساختمان انجام داده است، ادامه داد: جابه‌جایی در ماه رمضان انجام شد که تعداد مراجعان سازمان کاهش می‌یابد

 

۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید