اخبار

عمده موفقیت های اداره کل تعاون مدیون اطلاع رسانی رسانه ها است

عمده موفقیت های اداره کل تعاون مدیون اطلاع رسانی رسانه ها است
مدیر کل تعاون استان زنجان گفت: روز شنبه در جریان بازدید از خبرگزاری ایرنا، به اهمیت اطلاع رسانی و مسوولیت رسانه ها اشاره کرد و افزود: عمده موفقیت های اداره کل تعاون مدیون اطلاع رسانی رسانه ها است

سید موسی متوسلین"گفت: بخش عمده موفقیت های این اداره کل مدیون اطلاع رسانی و آگاهی بخشی مردم از سوی رسانه ها است.
وی یادآورشد: بدون شک نقش رسانه ها یک نقش بی بدیل در تمامی بخش های توسعه ای کشور است که بخش تعاون نیز یکی از مهمترین بخشهای اقتصادی آن محسوب می شود.
متوسلین، افزود: خبرنگاران با قلم شیوای خود در حوزه های اقتصادی و به ویژه در بخش تعاون که یک اقتصاد مردمی و بر اساس سیاست های عدالت محور نظام است نقش مثبت و مثمر ثمری را ایفا می کنند.
مدیر کل تعاون استان زنجان، تعاون را یکی از بخش های امن و مطمئن برای سرمایه گذاری و مشارکت مردمی بیان کرد و گفت: یکی از مهمترین بخشهایی که صاحبان فکر و سرمایه در کنار یکدیگر می توانند نقش اقتصادی خود را در جامعه ایفا کنند تعاونی ها هستند.
وی افزود: رسانه ها و به ویژه مطبوعات و خبرگزاری ها می توانند در حوزه های اقتصادی تاثیر بیشتری داشته باشند.
متوسلین یادآورشد: اخبار در خبرگزاری ها و مطبوعات بدلیل دسترسی آسان و سریع می تواند زمینه تجزیه و تحلیل موضوعات برای خوانندگان و مخاطبان را ایجاد کند و این موضوعی است که در سایر رسانه های دیداری و شنیداری قابل مشاهده نمی باشد.
مدیر کل تعاون استان، میزان مشارکت مردمی در بخش تعاونی استان را بسیار مناسب دانست و اظهارداشت: استان زنجان از جمله استانهای برتر کشور در بخش تعاون و مشارکت مردم در اقتصاد استان است که قسمت عمده این موفقیت ها به دلیل اطلاع رسانی مناسب رسانه ها است.
 

۱۷ اَمرداد ۱۳۸۹ ۰۸:۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید