اخبار

مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان ادارات تابعه وزارت تعاون کارورفاه اجتماعی در استان زنجان برگزار شد

مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان ادارات تابعه وزارت تعاون کارورفاه اجتماعی در استان زنجان  برگزار شد
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان ادارات تابعه وزارت تعاون کارورفاه اجتماعی در استان زنجان در سالروز ازدواج آسمانی حضرت علی وحضرت زهرا ی خبرداد

به گزارش روابط عمومی  اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان همزمان با اول ذالحجه سالروز پیوند آسمانی حضرت فاطمه زهرا س وحضرت علی ع  مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان ادارات تابعه وزارت تعاون کارورفاه اجتماعی در استان زنجان به میزبانی اداره کل تامین اجتماعی استان زنجان برگزار شد .

در این مراسم علیاری مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان ضمن عرض خیرمقدم   سن تکلیف را دروازه بندگی به سوی خدا دانست

وی افزود، سن تکلیف یکی از بزرگ‌ترین نعمت‌هایی است که خداوند به بشریت ارزانی داشته و در این دوران بشریت توفیق عبادت همراه با شناخت را پیدا می‌کند.

در ادامه ناصری ریس ستاد اقامه نماز استان زنجان  نقش والدین در تربیت فرزندان را بسیار با اهمیت دانست و گفت: والدین به عنوان الگوهای عینی رفتاری می‌توانند فرزندان خود را به شناخت هر چه بیشتر هدایت کنند.

وی افزود: جشن عبادت و بندگی جشن مهمی است و بدین معناست که شما رشد فکری پیدا کرده‌اید و آماده به جا آوردن فرامین الهی هستید.

ناصری در ادامه با اشاره به اقامه نماز جماعت و جمعه گفت: باید والدین به همراه فرزندان خود در نماز جماعت و جمعه شرکت کنند تا اهمیت فریضه الهی نماز جمعه و جماعت برای فرزندان تبیین شود.

درپایان این مراسم معنوی هدایایی به فرزندانی که به سن تکلیف رسیده بودندتقدیم گردید

 

۱۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۱۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید