اخبار

ضرورت شناسایی دلایل غیر فعال و یا نیمه فعال شدن برخی تعاونی ها در استان زنجان

ضرورت شناسایی دلایل غیر فعال و یا نیمه فعال شدن برخی تعاونی ها در استان زنجان
معاون هماهنگی امور اقتصادی و مدیریت منابع انسانی استاندار زنجان از ضرورت شناسایی دلایل غیر فعال و یا نیمه فعال شدن برخی تعاونی ها در استان زنجان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، رحیم عصفوری در آیین تجلیل از تعاونی های برتر استان زنجان گفت: راه اندازی تعاونی ها، زمینه تجمیع سرمایه های کوچک را برای تحقق اندیشه های بزرگ فراهم می کند.

وی با بیان اینکه فعالیت تعاونی ها جمع زیادی را از سود سرمایه گذاری های انجام شده برخوردار می کند، اظهار کرد: تجمیع تخصص های از هم جدا برای عملیاتی کردن ایده های بزرگ در بستر تعاونی ها با سهولت بیشتری میسر می شود.

عصفوری با اشاره به اینکه فعالیت تعاونی ها، موجب بالا رفتن درآمد در سطح جامعه و زمینه ساز کاهش فقر در آن است، گفت: برخی از این تعاونی ها ممکن است با تزریق سرمایه و یا حل و فصل برخی مسائل اداری بتوانند دوباره فعال شوند و یا با ظرفیت بیشتری به فعالیت های خود ادامه دهند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و مدیریت منابع انسانی استاندار زنجان با بیان اینکه اهمیت اقتصاد تعاونی موجب شده تا بند خاصی در قانون اساسی به آن اختصاص داده شود، گفت: تقویت فعالیت های تعاونی، بخش قابل توجهی از مشکلات اقتصادی را حل می کند.

۱۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید