اخبار

یکی از مشکلات تعاونی ها، بی رونق ماندن مجامع است

یکی از مشکلات تعاونی ها،  بی رونق ماندن مجامع است
رئیس اتاق تعاون استان زنجان گفت: بی رونق ماندن مجامع یکی از مشکلات تعاونی ها می باشد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، احمد نصیری  در یازدهمین جشنواره تجلیل از تعاونی های برتر، بااشاره به اینکه آموزش و نظارت در تعاون مغفول مانده  است، افزود: بدون آموزش و نظارت ،تعاون ویژگی تعاونی بودن خود را از دست می دهد.

وی بابیان اینکه در حال حاضر شرکت های تعاونی و اتحادیه ها با مشکلاتی مواجه هستند، اظهار داشت: از جمله این مشکلات پایین بودن سطح کارایی مدیران و فقدان نظارت اعضاءو بازرسان است که بازرسان نظارتی آن طور که باید وشاید به وظایف خود عمل نمی کنند.

نصیری ادامه داد : همچنین پایین بودن سطح بهره وری، کیفیت نامناسب در بحث خدمات و تولیدات، ناهماهنگی ها، ناتوانی در عرضه محصولات و بی بهره بودن از دانش روز از دیگر مشکلات تعاون است که انعکاس هم این ها به مورد غفلت قرار گرفتن آموزش و نظارت بر می گردد.

رئیس اتاق تعاون استان زنجان یادآور شد: در حال حاضر به دلیل نبود آموزش و نظارت عملکرد خوب نیست و کیفیت فدای کمیت شده است.

نصیری با بیان اینکه کمیسیون های ۱۲گانه تشکیل و فعال هستند و ۱۶کارگروه استانی عضویت دارد، افزود :در اتاق تعاون استان بحث آموزش و تعاون به جد مهم است و اتاق برای این امر مهم تلاش می کند و بعد از این امر سامان دهی شرکت های تعاونی از اولویت های اصلی اتاق تعاون است.

 

۱۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید