اخبار

بانک توسعه تعاون بانک اختصاصی بخش تعاون

بانک توسعه تعاون بانک اختصاصی بخش تعاون
مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون استان زنجان گفت: این بانک، بانک اختصاصی بخش تعاون می باشد که تمام تلاش خود را برای کمک به بخش تعاون و توسعه این بخش به کار می برد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، علی قربانی در یازدهمین جشنواره تجلیل از تعاونی های برتر استان، با اشاره به میزان تسهیلات اعطایی در سال ۹۴، افزود: ۴۹۶میلیارد ریال میزان تسهیلات اعطایی این بانک  در قالب دو هزار و ۵۱۰ پرونده در بخش های مختلف اقتصادی بوده که بیش از ۷۰درصد آن مربوط به فعالان بخش تعاون است.

وی با اشاره به اینکه بانک توسعه تعاون با سرمایه ای معادل پنج هزار میلیارد ریال در راستای خدمات رسانی به بخش تعاون تشکیل شده است افزود: این بانک در استان زنجان دارای ۷شعبه و سه باجه و ۶۴نیرو مشغول خدمات رسانی است.

قربانی خاطر نشان کرد: رشد منابع شبکه بانکی استان در سال ۹۴به صورت میانگین ۲۲درصد بوده و در حال حاضر دارای رشدی معادل ۶۸.۵درصد است.

وی با اشاره به دولتی بودن بانک توسعه تعاون، گفت: تفاهم نامه هایی با صندوق توسعه ملی، بنیاد شهید و ایثارگران،سازمان بنادر، کشتیرانی، حمل و نقل و راه آهن در راستای پیشبرد اهداف منعقد شده است.

 

۱۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۳۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید