اخبار

تعاون به زبان ساده یعنی همکاری و تعامل

تعاون به زبان ساده یعنی همکاری و تعامل
معاونت اداره تعاون، کار ورفاه اجتماعی شهرستان خرم دره گفت:تعاون به زبان ساده یعنی همکاری و تعامل

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، اصغر خلجی در نماز جمعه شهرستان خرمدره با اشاره به سالروز فاجعه منا وتبریک هفته تعاون به توضیح اقدامات صورت گرفته در بخش تعاون در اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان خرمدره پرداخت.

وی اظهار کرد:تعاون به زبان ساده یعنی همکاری، هنگامی که فردی به تنهایی کاری انجام دهد یا طرحی را که در ذهن خود دارد عملی سازد راه درست آن است که از دیگران کمک بگیرد تا آن کار یا طرح به صورت دسته جمعی و با همیاری گروهی به نتیجه مطلوب برسد. این شکل از انجام کار به صورت جمعی و سازمان یافته را تعاونی می گویند.

خلجی با بیان اهداف بخش تعاون و اینکه هر شرکت تعاونی مانند یک خانواده است که اعضای آن هم افراد این خانواده به حساب می آیندعنوان کرد: شرکتهای تعاونی هم به لحاظ شکل عضویت و هم از نظر نوع فعالیتشان تقسیم بندیهای مختلفی پیدا می کنند .

وی مهمترین وظایف وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی برنامه ریزی ، پشتیبانی ، گسترش و هماهنگی بخش تعاون کشور عنوان کرد و تصریح کرد: این وزارتخانه کوشش می کند از طریق تحقیق ، آموزش و ترویج فعالیتهای تعاونی را در اقصی نقاط کشور گسترش و تعمیق بخشد .

۲۱ شهریور ۱۳۹۵ ۱۴:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید