اخبار

دیدار با فرماندار شهرستان ابهر به مناسبت هفته تعاون

دیدار با فرماندار شهرستان  ابهر به مناسبت هفته تعاون
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از دیدار رئیس و معاونت اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان ابهر، رئیس بانک توسعه تعاون این شهرستان، جمعی از کارکنان اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی و تعدادی از تعاونگران و تعاونیهای برتر سال 95 با فرماندار این شهرستان به مناسبت هفته تعاون خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، محمد علی انباری  هفته تعاون را به  کارکنان و تعاونگران  تلاشگر  شهر ستان تبریک گفته و گزارشی از وضعیت  بخش تعاون  شهرستان ابهر و فعالیتهای انجام شده توسط تعاونیها را در حوزههای  مختلف ارائه نمود.

وی با اشاره به برگزاری یازدهمین جشنواره تعاونیهای برتر در استان اظهار کرد: که تعداد 7 تعاونی از                    شهرستان ابهر به عنوان تعاونی برتر استانی شناخته شده اند .

فرماندار شهرستان ابهر ضمن تبریک هفته تعاون به تعاونگران و کارکنان اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی،از تعاونیهای  برتر شهر ستان ابهر نیز به دلیل کسب رتبه های برتر در جشنواره تعاونی های برتر استان تقدیر و تشکر نمود.

وی پیگیری جدی در خصوص جذب عضو برای تعاونی توسعه عمران توسط هیئت موسس برای تشکیل هر چه سریعتر تعاونی فوق و اجرای پروژه ها  توسط این تعاونی را خواستار شد.

در ادامه نمایندگان هر شرکت تعاونی ضمن معرفی تعاونی و محصولات آنبه بیان مشکلات و موفقیت های تعاونی های خود پرداختند.

 

۲۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۶:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید