اخبار

برگزاری مسابقه نقاشی به مناسبت هفته تعاون در شهرستان طارم

برگزاری مسابقه نقاشی به مناسبت هفته تعاون در شهرستان طارم
رئیس اداره تعاون، کار ورفاه اجتماعی شهرستان طارم از برگزاری مسابقه نقاشی به مناسبت هفته تعاون در شهرآب بر باحضور تعدادی از کودکان و نوجوانان در حال آموزش کانون پرورش فکری کودکان این شهر با همکاری اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان طارم در هماهنگی با کانون پرورش فکری کودکان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، خانم محمدی مدیر کانون پرورش فکری کودکان شهر آب بر ضمن تشکر و قدردانی از اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان طارم، اظهار کرد:برگزاری این مسابقه جالب و در نوع خود کم نظیر در هفته تعاون که در این سن این امر مسلما در ذهن این کودکان برجسته شده و سالیان سال باقی خواهد ماند.

وی گفت: این مسابقه اقدامی موثر در ترویج فرهنگ کار در قالب تعاونی به شمار می رود.

در ادامه حسینی رئیس اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان طارم ضمن تشکر از مدیر کانون پرورش فکری کودکان شهرستان طارم به دلیل همکاری مساعد وی و همکارانشان در برگزاری مسابقه نقاشی و تبریک هفته تعاون با کودکان و نوجوانان حاضر در این مسابقه دیدار و گفت وگو انجام داد.

 و در پایان مسابقه که در محل سالن کانون پرورش فکری کودکانبرگزار گردیده بود، به همه شرکت کنندگان  در این مسابقه جوایزی اهدا شد.

۲۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۶:۱۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید