اخبار

آغاز فرآیند بیست و هشتمین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید کشور در سال 95

آغاز فرآیند بیست و هشتمین  جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید کشور در سال 95
مدیر کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از آغاز فرآیند بیست و هشتمین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید کشور در سال 95 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: ثبت نام کارگران، گروه های کار و واحد های نمونه بصورت اینترنتی از تاریخ 10/07/95 لغایت 10/08/95 انجام خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: سهمیه انتخاب نمونه استانی برای معرفی در ستاد، کارگر نمونه سه نفر، یک نفر از بخش صنعت، یک نفر از بخش خدمات و یک نفر از بخش کشاورزی، گروه کار نمونه سه گروه، یک گروه از صنعت، یک گروه از خدمات و یک گروه کشاورزی و واحد نمونه دو واحد، یک واحد بار اولی و یک واحد منتخب ملی سابق خواهد بود.

غریوی عنوان کرد: در فرآیند ارزیابی سال جاری مواردی اعم از ارسال فیلم دو دقیقه ای از طرح و توضیحات فرد شرکت کننده در محیط اجرای طرح و تکمیل و ارسال فرم مخصوص به نظرات تجمیعی داوران در خصوص طرح های راه یافته به مرحله ملی اضافه شده است. بازگشایی سایت ثبت نام جشنواره های امتنان از روز شنبه 10/07/95 به نشانی http://emtenan.mcls.gov.ir  می باشد که تا تاریخ 10/08/95 ادامه خواهد یافت.

وی اظهار کرد: بعد از ثبت نام کمیته ارزیابی و داوری با حضور کارشناسان فنی سازمان صنعت، معدن و تجارت، اساتید دانشگاه، جهاد کشاورزی، فنی و حرفه ای و بازرسان کار تشکیل خواهد یافت.

 

۲۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۶:۲۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید