اخبار

دیدارسرپرست هماهنگی واحد تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و تعدادی از تعاونگران شهرستان سلطانیه با امام جمعه این شهرستان

دیدارسرپرست هماهنگی واحد تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و  تعدادی از تعاونگران شهرستان سلطانیه با امام جمعه این شهرستان
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: بمناسبت بزرگداشت هفته تعاون و در آخرین روز از این هفته، تعدادی از تعاونگران شهرستان سلطانیه با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، دراین دیدار بیگلر، سرپرست هماهنگی واحد تعاون، کارورفاه اجتماعی شهرستان سلطانیه، با اشاره به سیاست های کلی بخش تعاون که از سوی مقام معظم رهبری ابلاغ گردیده است، نیل به این سیاستها، ازجمله: افزایش سهم بخش تعاون در اقتصاد کشور به 25 درصد تا آخر برنامه پنج ساله پنجم، را نیازمند عزم ملی و حمایت همه جانبه دولت از تعاونی ها دانست.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا نوری امام جمعه شهرستان سلطانیه نیز ضمن تبریک هفته تعاون،از اهمیت بخش تعاون، بعنوان یکی از سه بخش اقتصادی کشور، نقش تعاونی ها را در اجرایی شدن بحث اقتصاد مقاومتی و تقویت تولید داخلی در راستای ایجاد اشتغال، مهم ارزیابی کرده و سیاست دولت را حمایت از تولید داخلی، بویژه تولیدات شرکت های تعاونی عنوان کرد.

وی خاطر نشان شد: در کار های نیک با رعایت حلال و حرام در شرکتها و واحدهای تولیدی ، رعایت حقوق کارگر و کارفرما از سوی یکدیگر با توجه به ضرب المثل قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود، باید مردم دست بدست هم دهند، تا بتوانند با همکاری و مشارکت یکدیگر تعاونی های بیشتر در این شهرستان ایجاد، و از بیکاری تاحدودی کاسته شود.

امام جمعه شهرستان سلطانیه همچنین رفع برخی از مشکلات موجود در تعاونی ها رانیازمند آسیب شناسی در این حوزه دانست و برضرورت توجه بیش از پیش به بخش تعاون تاکید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا نوری در ادامه با اشاره به مقوله آموزش وترویج تعاون ، آن را جزو اولویتهای بخش تعاونی برشمرد.    

۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۰۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید