اخبار

برگزاری برنامه های مختلف به مناسبت هفته تعاون در شهرستان سلطانیه

برگزاری برنامه های مختلف به مناسبت هفته تعاون در شهرستان سلطانیه
سرپرست هماهنگی واحد تعاون، کار ورفاه اجتماعی شهرستان سلطانیه از برگزاری برنامه های مختلف به مناسبت هفته تعاون در شهرستان سلطانیه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، یعقوب بیگلر با بیان این خبر افزود: درج شعار اصلی و محوری هفته تعاون با مضمون تعاونی ها نیروی محرکه برای تحقق یک آینده پایدار و دیگر شعارهای متناسب با هفته تعاون در سربرگ مکاتبات اداری توسط اعضای شورای اداری شهرستان سلطانیه وآذین بندی و نصب پلاکارد در سطح خیابان ها و میادین اصلی شهر به مناسبت گرامیداشت هفته تعاون و اطلاع رسانی به مردم انجام گرفت.

وی با اشاره به دیدار با امام جمعه شهرستان سلطانیه به همراه جمعی از تعاونگران شهرستان ، تصریح کرد:با خانواده های معظم شهیدان از جمله خانواده معظم شهید ولی اله اسماعیلی ، خانواده معظم شهید یوسف قاسمی،خانواده معظم شهید امیر علی خلیلی ویری وخانواده معظم شهید ذبیح اله بی ستودهنیز دیداری انجام گرفت که در این دیدار با اهدای لوح تقدیر و هدیه از خانواده های این شهیدان بزرگوار تقدیر و تجلیل بعمل آمد.

بیگلر غبار روبی وعطر افشانی مزار شهدای  شهرستان سلطانیه وسخنرانی وی پیش از خطبه های نماز جمعه این شهرستان را از سایر اقدامات صورت گرفته به مناسبت گرامی داشت هفته تعاون عنوان نمود.

۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۳۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید