اخبار

دیدار مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان با کارکنان اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان خدابنده

دیدار مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان با کارکنان اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان خدابنده
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان با کارکنان اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان خدابنده دیدار و گفت وگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، احمد غریوی مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان در این دیدار ضمن قدردانی از تلاش های ارزشمند همکاران اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان خدابنده که با وجود کمبود منابع و امکانات، خدمات رسانی لازم را به مردم شریف شهرستان خدابنده ارائه می نمایند، خدمت به مردم را عبادت عنوان نموده و رعایت شأن و منزلت مراجعین به این اداره را به عنوان وظیفه دینی و قانونی و اخلاقی مورد تأکید قرار داد.

وی با اشاره به اهمیت جایگاه اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی و داشتن طیف وسیعی از مراجعین، رسیدگی به موقع و پاسخگویی قانونی به مراجعین و هماهنگی و همسویی همکاران اداره شهرستان با یکدیگر و تعامل سازنده با سایر دستگاههای شهرستانی مخصوصاً دستگاههای تابعه ی وزارت متبوع در شهرستان خدابنده را خواستار گردید.

غریوی همچنین دستور تشکیل شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان را که می تواند موجب دخالت دادن مردم در فعالیت های اقتصادی و رشد و رونق اقتصادی منطقه گردد را خواستار شد.

۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۴:۵۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید