اخبار

بازدید مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از شرکت سرنگ شفا

بازدید مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از شرکت سرنگ شفا
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از بازدید مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از شرکت سرنگ شفا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، احمد غریوی مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان در این بازدید با اشاره به اینکه مدیران و کارگران واحدهای تولیدی و صنعتی در شرایط کنونی اقتصادی کشور و در سال های گذشته سربازان گمنام اقتصادکشور بوده و با وجود تحمل فشارهای شدید اقتصادی، در مقابل این فشارها ایستادگی کرده و پایه های اقتصادی کشور را مستحکم نموده اند.

وی تصریح کرد: مردم عزیز کشورمان نیز با حمایت از تولید داخلی دشمنان بی رحم نظام و انقلاب را در رسیدن به اهداف و مقاصد شوم خود ناکام گذاشتند.

غریوی به تلاشهای صورت گرفته در سه سال گذشته برای حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی اشاره کرده و به بیان بخشی از اقدامات ارزنده وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی در حوزه های مختلف پرداخت.

مدیر عامل شرکت سرنگ شفا با اشاره به اینکه از سال 67 به بعد که این شرکت در منطقه محروم خدابنده شکل گرفت، پرداخت حقوق و مزایای قانونی کارگران و توجه به مسائل معیشتی کارگران مد نظر مدیران این شرکت بوده اظهار کرد: اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان خدابنده نیز همکاری لازم را با این شرکت داشته است.

وی از داشتن طرح های توسعه ای و صادرات محصولات تولیدی شرکت به خارج از کشور و ایجاد فرصتهای شغلی جدید در ماههای آینده را به عنوان خبر های خوش از شرکت یاد شده اعلام کرد.

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان طی بازدیدی سه ساعته از تمامی بخش های شرکت تولیدی سرنگ شفا در جریان فعالیتهای این واحد تولیدی قرار گرفت.

 

۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۴:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید