اخبار

حضور مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان در دبیرستان تعاونی سروش

حضور مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان در دبیرستان تعاونی سروش
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از حضور مدیر کل و مدیر امور تعاون اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان در دبیرستان غیر دولتی تعاونی سروش به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، احمد غریوی در جمع دانش آموزان این دبیرستان آغاز سال تحصیلی را به همه دانش‌آموزان، معلمان، فرهنگیان و خانواده‌هایی که به مدارس کشور برای آینده فرزندانشان چشم دوخته‌اند تبریک گفته و اظهار کرد:اولین محیطی که فرزندانمان با جامعه واقعی نزدیک و آشنا می‌شوند محیط مدرسه است. در این محیط است که دانش‌آموز هم سن و سالان خود و نیازها و عواطف گوناگون را مشاهده می‌کند و برای اولین بار تنوع انسان‌ها و نیازهای آنها را می‌بیند.

وی با اشاره به اینکه دانش آموزان آینده سازان این کشور هستند، اظهار داشت:  دانش آموزان باید با تحصیل علم و تهذیب نفس، خود را به سلاح علم و دانش و ایمان و تکنولوژی مجهز کنند تا کشور را به توسعه و پیشرفت برسانند.

غریوی با ابراز خرسندی از وجود چنین دبیرستانی که به شکل تعاونی اداره می شود از زحمات هیأت مدیره و تمام معلمان و کارکنان این دبیرستان تشکر و قدردانی کرد.

در ادامه علی نصیری مدیر دبیرستان سروش با بیان اینکه این دبیرستان با حضور 7 نفر از بازنشستگان آموزش و پرورش به صورت تعاونی تشکیل شده است گفت: در این دبیرستان حدود 200 نفر دانش آموز و 47 نفر شاغل وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه: این دبیرستان در سال های گذشته رتبه یک شهرستان زنجان، رتبه ممتاز استانی و جزو 10 دبیرستان عالی در سطح کشور بود، اظهار کرد: اکثر دانش آموزان و فارغ التحصیلان این دبیرستان در دستگاههای استان و هیأت های علمی دانشگاه های استان شاغل می باشند.

نصیری از ویژگی های این دبیرستان همکاری و تعامل سازنده با اولیاء دانش آموزان در اجرای مراسم ها و رفع مشکلات این دبیرستان عنوان نمود و تصریح کرد اعطای جوایز و هدایای نفیس به دانش آموزان برتر در طول سال تحصیلی و تهیه و توزیع کتابهای مختلف دینی و تاریخی بین دانش آموزان در مناسبت های مختلف و حمایت از دانش آموزان بی بضاعت و مستعد و کوشا را از اقدامات تآثیر گزار این دبیرستان می باشد.

مدیر دبیرستان غیر دولتی تعاونی سروش نبود فضایکافی و مناسب و کوچک بودن محل دبیرستان و عدم همکاری و حمایت اداره کل مسکن و شهرسازی را مشکل اصلی این دبیرستان عنوان نمود.

 

۳ مهر ۱۳۹۵ ۱۴:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید