اخبار

طرح جامع شناسایی پایگاههای داده اشتغال و شناسه دار کردن شاغلین استان زنجان کلید میخورد .

طرح جامع شناسایی پایگاههای داده اشتغال و شناسه دار کردن شاغلین استان زنجان کلید میخورد .
‌مدیر توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت:به زودی طرح جامع شناسایی پایگاههای داده اشتغال و شناسه دار کردن شاغلین استان زنجان کلید میخورد .


‌‌

محمدرضا یوسفی ، با تاکیدبر اهمیت آمار در برنامه ریزی های کلان اقتصادی سیاسی گفت : در موضوع اشتغال و کارآفرینی و نیز در شرایط کنونی ،‌ آنچه از اهم موضوعات میباشد ، داشتن اطلاعات پایه از وضعیت موجود است . با دانستن روند تغییرات و همچین اهداف آتی ، موضوع برنامه ریزی به نحو احسن صورت خواهد پذیرفت و در نتیجه شاهد کاهش ریسک و افزایش احتمال موفقیت در برنامه ریزی خواهیم بود .

یوسفی به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با مسئولان ستاد سرشماری نفوس و مسکن در شهریور ماه 95 اشاره کرد و افزود :  رهبر معظم انقلاب نیز در دیدار با مسئولان کشوری ستاد سرشماری نفوس و مسکن ، آمار را ضرورتی قطعی و اصلی برای برنامه‌ریزی درخصوص منابع و نیازهای متنوع و گسترده‌ی کشور دانستند ،‌لذا در جهت نیل به این منویات و از سوی دیگر داشتن بانک اطلاعاتی از شاغلین وجود یک مرجع جامع و موثق مورد نیاز است .

،‌مدیر توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان خاطر نشان کرد : در اجرای این طرح ،‌نگاهی به تجربیات و اقدامات گذشته خواهیم داشت ،‌نرم افزارهای مختلفی نیز قبلا طراحی شده اند که باید با توجه به مشاغل جدید به روز رسانی شوند و در وهله اول پایگاههای داده شناسایی و موارد در جلسات کارشناسی و با حضور دستگاههای مختلف بررسی خواهد شد .

یوسفی در خاتمه افزود :‌ این موضوع در جلسه کارگروه ساماندهی نیروی کار ،‌ذیل ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی طرح و مصوب گردیده است و امید است با اتکال به خدا اقدامات شایسته و مطلوبی در این زمینه معمول گردد .

 

 

۳ مهر ۱۳۹۵ ۱۴:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید