اخبار

30 برنامه در معرفی واحدهای تولیدی و صنعتی زنجان ساخته می‌شود

30 برنامه در معرفی واحدهای تولیدی و صنعتی زنجان ساخته می‌شود
مدیر روابط عمومی و اطلاع‌رسانی اداره‌کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: به منظور ترویج مصرف کالای ایرانی و کمک به اقتصاد ملی 30 برنامه در معرفی واحدهای تولیدی و صنعتی زنجان ساخته می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، رسول احدی ضمن تأکید بر حمایت از تولید ملی و کالاهای ساخت داخل اظهار کرد: حمایت از واحدهای تولیدی به بهبود وضعیت اقتصادی کشور کمک می‌کند.

وی با اشاره به اینکه اداره‌کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان نیز به نوبه خود برای معرفی واحدهای مذکور برنامه‌ریزی کرده است، گفت: در همین زمینه و با هدف ترویج مصرف کالای ایرانی و کمک به تولید و اقتصاد ملی و معرفی واحدهای شاخص استانی که در تولید و اشتغال فعالیت چشمگیری دارند، برنامههای موضوعی ساخته می‌شود.

مدیر روابط عمومی و اطلاع‌رسانی اداره‌کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: طبق هماهنگی صورت گرفته 30 برنامه هر کدام به مدت 20 دقیقه و مجموعاً 600 دقیقه، با موضوع معرفی واحدهای تولیدی،‌ صنعتی و... نیز محصولات تولیدی هر واحد تهیه خواهد شد.

وی تصریح کرد: این برنامه‌ها مطابق با محورهای مصوب، نظرات و پیشنهادات مسؤولان و مردم به منظور ترویج فرهنگ مصرف کالای ایرانی و کمک به تولید و اقتصاد ملی تولید و ساخته می‌شود.

احدی با اشاره به نحوه انتخاب شرکت‌ها نیز گفت: درباره تعیین شرکت‌ها و کارآفرینان، مقرر شد مدیران ادارات کل، لیست متقاضیان مربوطه را حداکثر ظرف مدت یک هفته به مدیریت اشتغال و کارآفرینی ارسال کنند.

وی تصریح کرد: مقرر شد در مورد شرکت‌هایی که استطاعت پرداخت هزینه تهیه یک برنامه 20 دقیقه‌ای را ندارند، نیز با تقسیم زمان و هزینه‌های یک برنامه به تعداد شرکت‌های متقاضی موضوع مدیریت لازم در این برنامه انجام شود.

 

 

۳ مهر ۱۳۹۵ ۱۳:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید