اخبار

پنجمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان زنجان با حضور استاندار و سایر اعضای شورا برگزار گردید.

پنجمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان زنجان با حضور استاندار و سایر اعضای شورا برگزار گردید.
به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان پنجمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان با حضور استاندار و سایر اعضای شورا برگزار گردید.

نصیری دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان ضمن ارائه گزارشی در رابطه با عملکرد شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان از تلاش های صورت گرفته جمعی اعضای شورا در مبارزه با مواد مخدر استان تقدیر و تشکر کردند. در این جلسه، روسای کمیته های پنج گانه ذیل شورا گزارشی از عملکرد کمیته های مربوطه را ارائه کردند.

درویش امیری استاندار زنجان ضمن تشکر از گزارش فعالیت های کمیته های پنج گانه ذیل شورای هماهنگی استان و اشاره به موارد و نکات مثبت و امیدوار کننده و موارد مایوس کننده افزود: که یک اتفاق نظر و عزم و اراده همگانی در کشور برای مبارزه با مواد مخدر وجود دارد.

بررسی آسیب های اجتماعی از چند منظر باید صورت گیرد. اما نباید در جامعه اخبار مربوط به آسیب های اجتماعی گزارش داده شود که نگرانی های جدی در بین خانواده ها ایجاد کند. تلاش باید برای امیدواری و آرامش جامعه باشد و نباید با بیان نا امید کننده جامعه را ملتهب کرد و خانواده ها را نگران نمود.

وی افزود: معتاد بیمار است و بعد از بهبودی از این بیمار بایستی از طریق کار آفرینی و اشتغال معتاد بهبود یافته را به جامعه برگرداند. آموزش های ارائه شده به جامعه هدف و مخاطبین با همکاری دستگاه های مربوطه بسیار خوب بوده و استان زنجان جزو استان هایی است که تعداد کمتری معتاد دارد و لیکن باید به اثر بخشی آموزش ها توجه و دقت کافی شود.

۶ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید