اخبار

بازدید مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان ازشرکتهای تعاونی سپنتا زیتون و زیتون آیتونا طارم

بازدید مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان ازشرکتهای تعاونی سپنتا زیتون و زیتون آیتونا طارم
رئیس اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان طارم از بازدید مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان به همراه رئیس اداره حراست اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان، ازشرکت تعاونی سپنتا زیتون و شرکت فراوری و بسته بندی زیتون آیتونا طارم خبر داد.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، احمد غریوی ابتدا از از شرکت فراوری و بسته بندی زیتون آیتونا واقع در روستای گیلوان و سپس  از شرکت تعاونی سپنتا زیتون طارم واقع در روستای گیلانکشه بازدید به عمل آورده و د رخصوص مسائل، مشکلات و راهکارهای رفع این مشکلات با مدیران عامل شرکتها به گفتگو پرداخت.

وی با اشاره بر لزوم پایش مستمر و جدی تعاونی ها، تصریح کرد: تعاونی ها ضرورت دارد که تعیین تکلیف شده و تعاونی های فعال مشخص شوند.

غریوی با تأکید بر برگزاری دوره های آموزشی تعاون، گفت: سهم اداره شهرستان از تعداد نفر ساعت آموزش معین شده برای استان مشخص شده و نسبت به برگزاری دوره های مذکور برای توانمندسازی بحش تعاون در شهرستان اقدام گردد.

وی خواستار بازدید و نظارت مستمر بر واحدهای تولیدی شهرستان، پیگیری افزایش درصد آراء سازشی در هیئت های تشخیص شهرستان و لزوم توجه به اتباع بیگانه در بازار کار شهرستان با پیگیری گشت های مشترک با نیروی انتظامی در جهت پایش بازار کار و حضور نیورهای بومی در فرصت های اشتغال شهرستان و لزوم توجه به تبعات  امنیتی ، سیاسی ، فرهنگی و اجتماعی اشتغال اتباع بیگانه شد.

 

 

۱۰ مهر ۱۳۹۵ ۱۳:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید